Чи бажають мешканці Левади «Льодовий палац» на місці Прирічного парку?»

Волонтери Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» провели опитування:  «Чи бажають мешканці Левади «Льодовий палац» на місці Прирічного парку?» ...

Додано:
socium.pl

Парк 3
Чи бажають мешканці Левади «Льодовий палац» на місці Прирічного парку?»

Волонтери Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» провели опитування:  «Чи бажають мешканці Левади «Льодовий палац» на місці Прирічного парку?»

Відразу, коли містом прокотилися чутки щодо створення у місті Полтава «Льодового палацу», на Леваді, вздовж річки Ворскла, замість Прирічного парку, ми відразу почали цікавитися цим питанням, адже наша організація дуже переймається і питаннями екології, саме тому був створений інформаційний проект «Екологія та здоров’я людини», який включає не тільки інформаційний екологічний блок, а і соціологічні опитування.

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», магістр з економіки, менеджменту та управління проектами Андрій Олєйніков зазначив, що саме на цій земельній ділянці є рекреаційна зона із рядом пляжей, де полюбляють відпочивати мешканці мікрорайону «Левада», особливо в теплу погоду, а саме займатися спортом (бадмінтон, велоспорт, плавання, футбол, піший туризм, атлетика і т.д.), прогулюватись, збирати трави, рибалити, влаштовувати пікніки тощо. Також там є Червонокнижні рослини та тварини.

Це люди різних вікових категорій від учнівської молоді до людей похилого віку. І хоча ці пляжі засмічені, як і частина рекреаційної зони – це тільки результат роботи комунальних служб міста, навіть не дивлячись на це, кожен вважає цю дільницю зоною відпочинку.Також, на цій ділянці полюбляють відпочивати і мешканці інших мікрорайонів нашого міста.

Андрій Володимирович повідомив, що в даному опитуванні взяли участь 400 пересічних мешканців мікрорайону «Левада», віком від 20 до 60 років, які відповіли на зазначені запитання та висловили своє бачення щодо порушених питань.

Результати опитування:

На запитання: «Чи потрібен «Льодовий палац» на Леваді (замість Прирічного парку)?

  • Ні, не потрібен – 393;
  • Потрібен – 2;
  • Важко відповісти – 5

На запитання: «Чи потрібен «Льодовий палац» в Полтаві взагалі?»

  • Потрібен – 53;
  • Не потрібен – 306;
  • Важко відповісти – 41.

Також, опитані полтавці розповіли, що саме їм не подобається в ініціативі створення «Льодового палацу» замість Прирічного парку на Леваді:

  • це знищення багаторічної рекреаційної зони;
  • це позбавить нас можливості відпочивати там, де ми звикли відпочивати багато років;
  • це позбавить нас можливості там рибалити;
  • це позбавить можливості там купатися;
  • це позбавить нас можливості займатися спортом;
  • ми купували квартири на Леваді, саме, щоб жити біля річки, до якої пішки 3 хвилини, через такі ініціативи, нам прийдеться добиратися до річки досить довго і навіщо це нам таке, заради кого і чого?;
  • місто Полтава втратить тисячі багаторічних дерев, які щоденно очищують повітря;
  • це позбавить нас можливості оздоровельних прогулянок тощо.

Опитані полтавці вважають, що Прирічний парк і зона відпочинку на Леваді не є гарним місцем для «Льодового палацу». Для цих ініціатив, в місті Полтава є багато місць, які не є зонами відпочинку та рекреаційними зонами. А зимою, Прирічний парк і так є «Льодовим палацем»!

Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» звертається до місцевих органів влади із проханням віднайти інше гідне місце для створення в Полтаві «Льодового палацу» і залишити Прирічний парк зоною відпочинку для полтавців та виділити кошти для приведення його в належний стан.

Парк ARENA Парк 2 Парк 3 Парк 4


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

  • Jalyna Sadovnikova

    цілком підтримую вашу позицію щодо недоцільності будівництва льодового палацу саме у рекреаційній зоні. але не могли б ви трошки більш розповісти про ваше опитування? хто і коли його робив? чи є якісь підтвердження реальності цього опитування? зараз трошки неправдоподібно виглядає. наведіть, будь ласка, якісь підтвердження реально проведеного опитування.

  • юрий

    там виходять труби зливової каналізації з міста,навкруги сміття і непотріб,який в біса парк?!!!

  • Громадянин Полтави

    У документації це саме парк. І будь-яке будівництво на території парків заборонено. Але найсумніше, що депутатам не писані закони. Вони давно вже продали свою совість.

    Увага всім, подивіться відео про ситуацію в Прирiчному парку і підпишіть петицію за посиланнями нижче! Дякую.

    https://www.youtube.com/watch?v=gYKHPhWBZcg
    https://www.change.org/p/save-park-poltava

  • Марк Курт

    Цілком приєднуюся і, хоча не є жителем Левади, готовий вийти на протести.