Перші успіхи правозахисної програми для ВПО «Перспективи на ринку праці»

програма для внутрішньо переміщених осіб «Перспективи на ринку праці» стартувала у трьох областях України за ініціативи громадської організації «Фундація Прав Людини» у партнерстві із Естонським ...

Додано:
Mary Kozlo

DSC_00051
Перші успіхи правозахисної програми для ВПО «Перспективи на ринку праці»

програма для внутрішньо переміщених осіб «Перспективи на ринку праці» стартувала у трьох областях України за ініціативи громадської організації «Фундація Прав Людини» у партнерстві із Естонським жіночим ресурсним центром (ENUT) – за підтримки Посольства Естонії в Україні. Координатором проекту у місті Запоріжжя  є громадська організація Фонд «Професійний розвиток Запоріжжя».

Програма була створена для того, щоб допомогти молодим стартапам знаходити собі «наставників» і радників з числа успішних сформованих професіоналів. На даний момент, сформовано і активно взаємодіють 10 пар з наставників та молодих підприємців. Досвідчені підприємці допомагають розвинути бізнес новачкам, в таких напрямках як: магазин спецій, дитячий розвиваючий центр, карамельна майстерня, коворкінг для батьків, шиття розвиваючих книг з тканини і фетру, студія креативних букетів, діджитал агентство, творча майстерня, наукове шоу та перепелина ферма. Хочеться поділитися першими успіхами і результатами реалізації програми.

Мета взаємодії і роботи пари наставника Марини Симонової і молодого підприємця Олександра Коваля – розширити мережу магазинів спецій «Шамбала» і збільшення прибутковості магазинів. Після початку військового конфлікту на сході України, Олександру з сімей довелося в терміновому порядку переїхати в Запоріжжя, де у нього залишилися родичі. На новому місці йому довелося будувати свій бізнес з нуля і Олександр зіткнувся з такими труднощами, як некомпетентність продавців, маленький дохід з торговельних точок, низька пізнаваність продукції. На момент початку участі в програмі у нього залишалася одна торгова точка, яка була на межі закриття. Після навчального тренінгу, який відбувся восени 2016- го року і ретельного відбору, йому був призначений наставник Марина Симонова, успішний бізнес тренер і фахівець з продажів. В результаті взаємодії зі своїм наставником, Олександр повністю поміняв дизайн упаковки своєї продукції, розробив рекламні акції, змінив цінову політику. З моменту старту проекту, Олександр збільшив прибуток на 10%, розширив мережі збуту продукції, розробив нову, більш якісну упаковку для свого товару і впровадив міні вітрину, для представлення своїх спецій в спеціалізованих магазинах. Також, найближчим часом Олександр планує відкрити ще один магазин спецій «Шамбала» в м. Запоріжжя.

Александр Коваль, магазин специй Шамбала, менторская программа_1

Таким чином, на даний момент, 10 підприємців-початківців проходять шлях від ідеї до готового бізнес проекту за підтримки досвідчених експертів, вони отримують тільки працюючі інструменти реалізації та розвитку своєї справи. Слідкуйте за перебігом проекту у групі «Фундації Прав Людини» на Facebook. а також на сайті Фундації Прав Людини: http://www.uhrf.org/.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Як спілкуватись під час війни»: для представників громад Херсонської області провели тренінг

Кава, діалог, партнерство: ГО “Центр іноваціного розвитку «Персона» розповідає про старт проєкту «Імпульс»

Допомагаєте постраждалим від кримінальних злочинів в ході війни? Опитування для покращення кримінального процесу

«Тіньові сторони активізму»: проєкт від PRO WOMEN UA для підтримки тих, хто завжди підтримує інших

Представлено Концепцію відновлення річок Менської громади на засадах природоорієнтованих рішень

Кого та як три роки поспіль навчає Центр готовності цивільних