Переселенців Львівщини запрошують пройти опитування для покращення умов проживання в регіоні
З початком повномасштабного вторгнення близько 250 000 внутрішньо переміщених осіб (ВПО) знайшли безпечніший прихисток на Львівщини, тікаючи від війни. , Чого вони потребують та які можливості ...
Додано:
Shtuka
З початком повномасштабного вторгнення близько 250 000 внутрішньо переміщених осіб (ВПО) знайшли безпечніший прихисток на Львівщини, тікаючи від війни. , Чого вони потребують та які можливості мають? ГО «Штука»” проводять опитування переселенців Львівської області, щоби знайти відповіді на ці питання та розробити довгострокові стратегії покращення умов життя ВПО на Львівщині.
В опитуванні зосереджено увагу на потребах нових мешканців Львова, Самбора та Дрогобича, адже саме в цих містах найбільша кількість новоприбулих людей, які постраждали від війни. Нині вже тривають глибинні інтерв’ю, а тепер зʼявилася також можливість взяти участь в онлайн-опитуванні.
ВПО Львівщини можуть розказати про свій психологічний та фізичний стани, чим живуть та які труднощі мають у нових для них громадах.
Результати опитування допоможуть зрозуміти ключові потреби ВПО. Це необхідно для того, аби проєкти та ініціативи, спрямовані на допомогу людям, що постраждали від війни, ефективніше задовольняли їхні потреби та були дійсно корисними.
«Ми плануємо опитати 600 людей, відповіді яких допоможуть нам у проведенні хакатону для інтеграції переселенців та місцевих мешканців. Оберемо девʼять команд, які згенерують ідеї спільних проєктів, а найкращі серд них — ми профінансуємо. Це можуть бути мистецькі, гуманітарні та соціальні проєкти», — розказує голова ГО «Штука» Євген Бражко.
Пройти опитування можна за цим посиланням — для цього вам знадобиться не більше пʼяти хвилин.
Проєкт «Активна ре(інтеграція) молоді ВПО на Львівщині» втілюється ГО «Штука» за сприяння Програми розвитку Організації Обʼєднаних Націй (ПРООН) в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.