Освітян Полтавщини сертифікували за програмою “Діти та війна. Навчання технік зцілення”

13 червня 2024 року в Полтаві відбулось вручення сертифікатів 28 новим тренерам і тренеркам програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». БФ «Надія по всьому світові» у співпраці з Полтавською ...

Додано:
hopewwukraine

13
Освітян Полтавщини сертифікували за програмою “Діти та війна. Навчання технік зцілення”
13 червня 2024 року в Полтаві відбулось вручення сертифікатів 28 новим тренерам і тренеркам програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». БФ «Надія по всьому світові» у співпраці з Полтавською академією неперервної освіти імені М.В.Остроградського організували та провели проєкт навчання освітян Полтавщини.
 
13в
«Радію, що зустрілися дві потужні спільноти! – поділилася своїми враженнями після закінчення проєкту доцент академії, кандидат психологічних наук, психологиня Людмила Жданюк. – Запланували, організували, провели і завершили сертифікацією перший спільний проєкт довжиною в три місяці. Вчора слухала підсумкові рефлексії учасників і була вражена, що не зважаючи на складність теми (робота з дітьми, що переживають війну), складні власні переживання, страшні життєві історії дітей, необхідність опановувати нові інструменти роботи, повітряні тривоги, автобуси, які ламалися, фізичні травми і багато, багато інших перешкод, учасники та учасниці все ж знаходили місце для самовираження, креативності, творчості. Не тільки підтримували, мотивували, співпереживали, піклувалися, а й дарували радість Дитинства!»
Вручали сертифікати керівниця та психологиня проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова, психолог Олексій Сухов та координаторка групи тренерів Христина Кравченко. Дякуємо нашому новому партнеру – Полтавській академії неперервної освіти імені М.В.Остроградського за плідну співпрацю! Щира подяка Канадсько-українській фундації за фінансову підтримку! 

ПРО МЕТОДОЛОГІЮ ПРОЄКТУ

Методика «Діти та війна. Навчання технік зцілення» – це дієвий інструмент психологічної самодопомоги для людей з травматичними наслідками в 13фзв’язку з воєнними діями, стихійними лихами та іншими катаклізмами. Вона чудово працює як з дітьми, так і з дорослими, оскільки є результатом сукупного багаторічного досвіду безпосередньої роботи з людьми, які пережили війну та катастрофи. Методику було розроблено в 1998 році фахівцями Інституту психіатрії в Лондоні (Велика Британія) і Центру кризової психології в Бергені (Норвегія) та випробувано після землетрусів у Греції, Туреччині, Китаї та Ірані, цунамі в Південно-Східній Азії, а також у конфліктних регіонах в Африці, на Шрі Ланці, в Палестині, Сирії, Іраку, Україні. Українською мовою навчальний посібник «Діти та війна. Навчання технік зцілення» перекладено та адаптовано фахівцями Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (Львів, Україна). З 2015 року він успішно використовується для навчання тренерів та проведення курсів терапії в Україні в рамках проєкту «Рука допомоги Україні», що реалізується Благодійним фондом «Надія по всьому світові» за підтримки американських та канадських партнерів, благодійних організацій HOPE worldwide (США) та HOPE worldwide Canada (Канада).

Міжнародний благодійний проєкт «Рука допомоги Україні» існує з 2015 року. Він спрямований на поліпшення соціально-емоційного та психологічного стану дітей, травмованих війною, і членів їхніх сімей, які стали свідками і постраждали через війну проти України. Проєкт готує інструкторів для роботи з методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»; надає психологічну допомогу дітям та батькам, що постраждали через військові дії, навчає їх навичок психологічної саморегуляції та самодопомоги, методів релаксації; сприяє співпраці тренерів із державними соціальними службами з метою забезпечення негайної уваги з боку фахівців у випадках легких і важких психічних проблем, а також постійного подальшого догляду і соціальної підтримки. Більше інформації про проєкт можна знайти на сайті БФ «Надія по всьому світові».


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку