Новоград-Волинське медичне об’єднання Житомирщини просить закупити медобладнання за кошти United24

Комунальне некомерційне підприємство “Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання” з Житомирської області звернулось до Міністерства охорони здоров’я з пропозицією про закупівлю ...

Додано:
StateWatch

медицина лікарі doctor
Новоград-Волинське медичне об’єднання Житомирщини просить закупити медобладнання за кошти United24

Комунальне некомерційне підприємство “Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання” з Житомирської області звернулось до Міністерства охорони здоров’я з пропозицією про закупівлю обладнання для відділення комплексної реабілітації та придбання цифрового мамографа у рамках проєкту United24. 

Про це повідомляє експертна організація StateWatch із посиланням на лист Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. 

У листі зазначається, що у грудні 2022 року після капітального ремонту відбудеться відкриття сучасного відділення комплексної реабілітації в стаціонарних умовах. У цьому відділенні проходитимуть реабілітацію військовослужбовці, що постраждали внаслідок війни з росією, а також пацієнти з перенесеним гострим мозковим інсультом та ураженням опорно-рухового апарату. 

Директор медичного об’єднання вказує на те, що відкриття сучасного відділення комплексної реабілітації надасть можливість забезпечити на безоплатній основі максимально можливу і швидку реабілітацію пацієнтів, сприятиме зменшенню ризиків виникнення ускладнень та збільшенню тривалості життя, а також пришвидшить соціалізацію та реінтеграцію у суспільне життя мешканців Новоград-Волинського міста та району, Баранівського та Ємільчинського районів.

Відтак Новоград-Волинське міськрай ТМО просить закупити наступний перелік обладнання у рамках ініціативи United24:

  • Електрична бігова доріжка runner-run-7410; 
  • Сходи для навчання ходи S/U – S; 
  • Стельовий підйомник GH1 (3шт.); 
  • Комплект механотерапевтичного обладнання для кінезіотерапії, що складається з комплексу. для підвісної кінезіотерапії, стола реабілітаційного масажного та спеціалізованої клітки; 
  • Бруси з перешкодами; 
  • Ортопедичний ходунок вертикалізатор KOVAL (виробник Словенія);
  • Пристрій для реабілітації MOTOmed letto2.

Крім того, у листі згадується про те, що у Новоград-Волинському міськрай ТМО було відремонтовано приміщення у рентгенологічному відділенні під кабінет мамографії. Зазначається також, що на території, яку обслуговує Новоград-Волинське міськрай ТМО, проживає 89,1 тис жінок. Тому у зв’язку з високим ризиком захворюваності на рак грудної залози серед жіночого населення є необхідність у закупівлі та встановленні цифрової мамографічної системи. 

Натомість у МОЗ відповіли, що пропозиції щодо закупівлі медичного забезпечення формує державне підприємство “Медичні закупівлі України” на основі потреб, а тому Новоград-Волинському міськрай ТМО слід звертатися до ДП “МЗУ” через інформаційно-аналітичну систему MedData.

 

Експертна організація StateWatch закликає владу зробити всю інформацію про витрати на відбудову країни публічною та підзвітною.

Нагадаємо, раніше StateWatch повідомляла про те, що у жовтні 2022 року КНП “Добропільська лікарня інтенсивного лікування” з м. Добропілля Донецької області звернулась до Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я при  Міністерстві охорони здоров’я України з проханням виділити 1,6 млн грн у рамках ініціативи United24 для придбання сучасного медичного автомобілю.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану