У Німеччині запроваджено страшні попередження на пачках сигарет та заборонено смакові добавки

25-го лютого Німеччина прийняла закон, який виконав умови директиви 2014/40/ЄС щодо посилення контролю над тютюном. Серед найбільш очевидних нововведень – запровадження графічних попереджень про ...

Додано:
oksana

germany no smoking
У Німеччині запроваджено страшні попередження на пачках сигарет та заборонено смакові добавки

25-го лютого Німеччина прийняла закон[1], який виконав умови директиви 2014/40/ЄС щодо посилення контролю над тютюном. Серед найбільш очевидних нововведень – запровадження графічних попереджень про шкоду куріння на упаковках тютюнових виробів та заборона сигарет із ароматизаторами.

Зокрема, страшні попередження будуть розміщуватися з обох боків і займати 65% від площі  пачки, а сигарети з ваніллю, полуницею та іншими «смачними» домішками назавжди зникнуть із полиць німецьких магазинів.

Ці заходи спрямовані на попередження виникнення тютюнової залежності та збереження здоров’я людей.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, поширеність щоденного куріння в Німеччині серед дорослого населення віком від 15 років становить 20,9%[2].

Нагадаємо, що в Україні зареєстровано законопроект № 2820 «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну», котрий відповідає європейській директиві 2014/40/ЄС й Рамковій конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну. Законопроект рекомендовано до першого читання профільним Комітетом ВРУ з питань охорони здоров’я. В України є всі шанси встановити прогресивні європейські норми з контролю над тютюном найближчим часом, щоб зменшити привабливість й поширеність куріння, у першу чергу серед молоді.

[1] http://www.bmel.de/DE/Ernaehrung/Gesundheit/NichtRauchen/_Texte/EUTabakproduktrichtlinieNeuordnung2014.html

[2] http://who.int/tobacco/surveillance/policy/country_profile/deu.pdf?ua=1


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку