Німеччина обладнала реабілітаційні заклади Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей

За дорученням уряду Німеччини Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH передала реабілітаційним закладам Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей сучасне ...

Додано:
Ruslana Yarchenko

presse DSC_0593
Німеччина обладнала реабілітаційні заклади Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей

За дорученням уряду Німеччини Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH передала реабілітаційним закладам Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей сучасне медичне обладнання.

27 лютого у приміщенні Панасівського геріатричного пансіонату відбулася прес-конференція з нагоди передачі медичного обладнання компанією GIZ, яка діє за дорученням уряду Німеччини, двадцяти двом реабілітаційним закладам медичного та соціального спрямування Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. Нові медичні інструменти, меблі, спортивне обладнання та засоби загального медичного догляду були доставлені в рамках проектів «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» і «Психологічна підтримка та робота з конфліктами» за підтримки обласних державних адміністрацій.

presse DSC_0457

На заході були присутні: радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віталій Литвин, директор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Майк Маттес та в.о. директора Панасівського геріатричного пансіонату Сергій Земляний.

У Дніпропетровській, Запорізький та Харківській областях, існує надзвичайна потреба в покращенні якості надання медичних та реабілітаційних послуг через збільшену кількість переселенців зі сходу України. «Ми раді надати медичним закладам нове оснащенням та сприяти підвищенню рівня медичних послуг. Ми переконані, що нове обладнання допоможе створити більш комфортні умови перебування для пацієнтів та прискорить реабілітацію», – зазначив Майк Маттес, директор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО».

Для кожного з центрів сучасне обладнання – це крок вперед у наданні якісної медичної терапії для пацієнтів. Так, серед іншого, заклади отримали нові інгалятори, які дозволяють людині швидко отримати ліки в незалежності від техніки дихання; апарати для стимуляції м’язів і нервів, які прискорюють кровотік до задіяних ділянок тіла та функціональні ліжка, що забезпечують комфортне та зручне перебування для пацієнтів, а для медичного персоналу – значно полегшують процес догляду за хворими. Окрім медичного обладнання, заклади також отримали санітарне та кухонне приладдя, були оснащені сенсорні кімнати.

«У нашому закладі щорічно обслуговується більше 200 пацієнтів і кожен з них, так само як і кожен лікар, бажає одного – швидкого одужання. Саме тому, ми дуже вдячні Німеччині за нове обладнання, завдяки якому ми зможемо більш ефективно надавати медичні послуги нашим пацієнтам», – сказав Сергій Земляний, в.о. директора Панасівського геріатричного пансіонату.

Варто зазначити, що компанія GIZ  провела серію тренінгів з використання спортивного обладнання та сенсорних кімнат, а також з навчання спеціалістів паліативної медицини для 100 медичних працівників Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей.

Poster

Довідка:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Крім того, німецька співпраця охоплює запобігання ВІЛ/СНІДу, а також подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії