Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам – Рівне

25 травня у м.Рівне відбувся круглий стіл за проектом «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?», який реалізовується громадською організацією «Рівненська федерація малого та ...

13310489_861559213948061_3324823220100965469_n
Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам – Рівне

25 травня у м.Рівне відбувся круглий стіл за проектом «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?», який реалізовується громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» – в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» ( впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»).

У заході взяли участь представники від державних органів влади та місцевого самоврядування, Центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області, представники громадськості та засобів масової інформації.

Під час проведення круглому столі голова ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» Людмила Воробей поінформувала про проект «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?», а саме про мету, завдання проекту і стан реалізації його на даному етапі.

Експерт проекту Тетяна Мельник презентувала аналітичний звіт за результатами дослідження рівня доступності безоплатної правової допомоги громадянам Рівненської області та рівня задоволеності населення в таких послугах, який показав рівень надання безоплатної правової допомоги органами державної влади та місцевого самоврядування, а також труднощі, що виникли в громадян при зверненні з питань безоплатної правової допомоги.

З результатами опитування можна ознайомитися:

У ході круглого столу директор Регіонального центру Василь Овдіюк розповів про систему безоплатної правової допомоги на Рівненщини, її пріоритетні напрямки розвитку.

Інтегратори місцевих центрів Рівненської області, а саме Ольга Мазурець, Ігор Маркулич, Інна Шокот, поділилися своїм досвідом роботи в інтеграції первинної та вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад.

Надалі ІТ-експерт проекту Дмитро Кудря презентував Програмний звіт «Програмне забезпечення для оцінки та покращення якості надання безоплатної правової допомоги» до проекту «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?», який направлений на формування в Рівненській області ефективної моделі моніторингу надання безоплатної правової допомоги органами державної влади та місцевого самоврядування задля сприяння у піднятті рівня довіри населення до надання безоплатної правової допомоги, прозорості з надання безоплатної правової допомоги, обізнаності населення щодо безоплатної правової допомоги.

Після спільного обговорення стосовно необхідності формування на Рівненщині ефективної моделі моніторингу надання безоплатної правової допомоги було погоджено між учасниками круглого столу сприяти взаєморозумінню і співпраці задля підвищення рівня якості надання безоплатної правової допомоги в Рівненській області.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку