На Кіровоградщині стартувала Школа екоактивізму

21 та 22 січня в Олександрійській та Знам’янській громадах відбувся перший тренінг для учасників та учасниць “Школи екоактивізму”, яку проводить громадська організація “Нова Дружківка”. Про вплив ...

Додано:
NewDruzhkivka

DSC04159
На Кіровоградщині стартувала Школа екоактивізму

21 та 22 січня в Олександрійській та Знам’янській громадах відбувся перший тренінг для учасників та учасниць “Школи екоактивізму”, яку проводить громадська організація “Нова Дружківка”. Про вплив побутових відходів та відповідальне поводження з ними розказала Юлія Мархель, лідерка найбільшого екоруху країни «Let’s do it Ukraine».

Екопросвітницькі заходи допомагають побачити причинно-наслідкові зв’язки діяльності та бездіяльності людства. Такі тренінги допомагають не просто поширити інформацію серед молоді,  спонукають їх до діяльності для допомоги навколишньому середовищу“, – розповідає Оксана Погребняк, директорка ліцею “Крила України” міста Знамʼянка – партнера проєкту.

DSC03910 DSC03934

До навчання долучилися дівчата та хлопці з Кіровоградської, Донецької, Харківської, Херсонської та Луганської областей. Організатори школи, крім екологічної просвіти, хочуть сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громади, в яких вони проживають.

Цікавий та комфортний тренінг, де можна вільно висловити свою думку та здобути багато важливої інформації. Я зрозуміла те, що питання збереження планети та навколишнього середовища стосується нас усіх, треба розповсюджувати ці ідеї та не зупинятися, навіть попри невдачі чи складнощі”, – ділиться враженнями учасниця школи, Людмила.

DSC04074 DSC04102

Попереду на учасниць та учасників школи чекають ще 6 тренінгів, не тільки про екологічні аспекти, а й про те, як впроваджувати зміни в своїх громадах та якими інструментами користуватися. Навесні команда громадської організації “Нова Дружківка” разом з випускниками та випускницями школи планують організувати та провести плоггінг.

“Впевнена, що наприкінці проєкту у кожній громаді з’явиться молодіжна екоспільнота,  яка буде впливати на екологічну розбудову України”, – говорить Анна Павленко, керівниця проєкту.

DSC04006

Проєкт «Школа екоактивізму» виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків