На Чернігівщині навчали писати проекти для розвитку місцевої громади

Навіщо чекати, поки хтось почне вирішувати проблеми міста, якщо можна взяти ініціативу в свої руки та почати працювати? Якщо у вас є справжнє бажання вирішити конкретну проблему, то це можливість ...

громада
На Чернігівщині навчали писати проекти для розвитку місцевої громади

Навіщо чекати, поки хтось почне вирішувати проблеми міста, якщо можна взяти ініціативу в свої руки та почати працювати? Якщо у вас є справжнє бажання вирішити конкретну проблему, то це можливість розпочати роботу над проектом.

Розуміння того, що таке проект, є ключовим моментом для успішного пошуку рішення проблеми та можливого отримання фінансування для цього.

У смт.Куликівка відбувся тренінг для жінок «Основи планування та напсння проектів» у рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей». Тренером виступив  Володимир Ковальчук, юрист, викладач,тренер Навчально-методичного центру профспілок м.Чернігів.

Упродовж тренінгу було визначено алгоритм роботи над проектом. Одним із важливих етапів є формулювання дерева проблем:

- Дерево проблем як кінцевий результат вашого аналізу проблеми представляє собою резюме існуючої негативної ситуації відносно центральної проблеми, яку ви визначили, тобто проблеми, що є цільовою для вашого проекту, – розповів Володимир Ковальчук.

Всі учасниці навчилися складати проектну заявку, дізналися про особливості діяльності міжнародних та вітчизняних донорів в Україні і специфіку їх роботи.

Окрім того, досвідчений тренер навчив готувати робочий план проекту та правильно презентувати його. Ще однією невідємною частиною будь-якого проекту є складання бюджету проекту.

Організатор тренінгу – ГО «Спілка жінок Куликівщини»

Тренінг здійснюється в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти: e-mail: [email protected]

098-53-99-707


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку