Мистецький табір Tiki Camp: 70 молодих людей, об’єднаних творчістю

5 днів молодь у лісі ліпила з глини, танцювала зумбу і вчилася розуміти себе. Мистецький наметовий ФРІ-табір Tiki Camp у лісі зібрав 50 учасників під смт Обухівка у Дніпропетровській області. ...

Додано:
Ксеня Кот

1-1-2000x1200
Мистецький табір Tiki Camp: 70 молодих людей, об’єднаних творчістю

5 днів молодь у лісі ліпила з глини, танцювала зумбу і вчилася розуміти себе. Мистецький наметовий ФРІ-табір Tiki Camp у лісі зібрав 50 учасників під смт Обухівка у Дніпропетровській області. Постійно у наметовому містечку знаходилося близько 20 організаторів та тренерів.

6

Tiki Camp (4-9 серпня) проводився у форматі ФРІ-Табору. ФРІ-Табір – це освітньо-мотиваційний захід із певними принципами. Серед них заборона вживання алкоголю.
Цього літа молодіжна організація ФРІ проводить 20 ФРІ-Таборів, кожен з яких є унікальним за наповненням. Цілі Tiki Camp: залучення молоді до громадської активності, внутрішній розвиток та розкриття творчого потенціалу.

Особливу увагу приділено розвитку молоді Дніпропетровщини. 25% учасників приїхали з Дніпра, Кривого Рогу, Павлограду.

Освітня програма

У перший день учасники знайомилися завдяки командоутворенню та іграм. У наступні дні на них чекала насичена програма:

  • ліплення з глини;
  • арт-терапія;
  • плетіння лій(гавайських намист);
  • контактна імпровізація;
  • майстер-клас з фото;
  • зумба;
  • акторська майстерність;
  • ораторське мистецтво;
  • плетіння мандали;
  • йога та акройога.

Кожен з учасників міг запропонувати власний майстер-клас. Тож у вечірній час молодь спробувала надавати першу медичну допомогу, танцювати східні танці та займатися рукоділлям.

Розважальна програма

Fireshow на Tiki Camp

Відкриття та закриття табору відзначилося вогняним шоу. Перший виступ був запланований та проводився запрошеним гостем. На закритті відзначився один з учасників.

Атмосфера у таборі була гавайська. Тож учасники пройшли квест “Пошук тотему” та сходили на таємниче місце із тотемами поблизу наметового містечка. Ввечері четвертого дня пройшла гавайська костюмована вечірка. Учасники та організатори обігрували популярні казки на гавайський лад. Так “Курочка Ряба” стала казкою під назвою “Золотий кокос”.

Щовечора усі збиралися на ватру. Ведучі читали “таборові чутки”. Потім з’являлися групи за інтересами. Можна було співати пісні під гітару, читати вірші, грати у настільні ігри, танцювати.

Постійними на таборі були ігри у “Таємного друга” та “Вбивчий поцілунок”.

Іжа у лісі

Учасники їли тричі на день. Для цього кожен з них щонайменше раз побував на кухні у якості чергового. Усі разом різали капусту та огірки для салатів, шукали та рубали дрова, носили воду і мили казани.

За проханням декілька разів купувалося печиво та кавуни. Сюрпризом від кухарів стали оладки. Їх готували 3 години, аби кожен зміг отримати смаколик до чаю.

Рефлексія

Кожного дня учасники збиралися на півгодини, аби підвести підсумки дня. У цей час вони ділилися із організаторами враженнями та побажаннями. Тематика була різна. Одним не вистачило часу аби достатньо зануритися у малювання на арт-терапії, а іншим хотілося кавуна.

Teambuilding на Tiki Camp

Головна ідея рефлексії – зробити життя свідомим. Зрозуміти, що у житті є більш важливим, а що – менш. Відчути покращення, які відбуваються кожного дня.

Фінансування

Tiki Camp відбувся на гроші учасників. За 5 днів таборування кожен з них заплатив 300 гривень. На ці гроші організатори закупили їжу, підвезли інвентар, закупили глину, фарби, нитки для майстер-класів. На ці гроші відбулося облаштування наметового містечка: умивальники, туалети, душ.
Організатори проводили табір на волонтерських засадах.

Плани на майбутнє

Команда організаторів ФРІ-Табору Tiki Camp планує дослідити вплив мистецького табору на діяльність учасників та допомогти їм у створенні творчих проектів. Наступного року вони обіцяють знову провести табір мистецької тематики.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку