Мультифункціональний ігровий майданчик для ВПО та приймаючих громад у Харкові

Харків став першим містом в Україні, де поряд з модульним містечком для переселенців, з’явиться мультифункціональний спортивний майданчик. Про це повідомив представник міністерства економічної ...

KHF_9994
Мультифункціональний ігровий майданчик для ВПО та приймаючих громад у Харкові

Харків став першим містом в Україні, де поряд з модульним містечком для переселенців, з’явиться мультифункціональний спортивний майданчик. Про це повідомив представник міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини Андреас Гієс під час церемонії символічного початку будівництва. Майданчик зводитимуть коштом німецького уряду в рамках виконання урядових домовленостей між Німеччиною та Україною, що скеровані на подолання кризи на Сході України.

Найбільше новобуду радіють діти та підлітки, які живуть у містечку. Як повідомили Громадському Простору представники спеціальної ініціативи «Україна», нині у харківському модульному містечку для вимушених переселенців живуть більше чотирьохсот людей, майже сотня з мешканців містечка — діти.

KHF_9849

“Німеччина розуміє усю величину проблеми з якою стикаєится Україна та готова зробити максимум зі своєї сторони для допомоги з вирішенням питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Наша співпраця не обмежиться лише цим, адже ми орієнтовані на сприяння розвитку самого міста і надання допомоги у зв’язку із різким збільшенням кількості населення через конфлікт на сході України», – зазначив Андреас Гіес.

Відкриття будівництва спортивного майданчика є частиною розлогої програми щодо підтримки ВПО та приймаючих осіб в Харкові, організованої спільно з німецьким урядом. Основна мета програми – активізація ВПО і сприяння їхній інтеграції, спрямованій на створення міцного фундаменту для життя в нових реаліях.

KHF_9957

Німецька делегація відвідує Україну для налагодження домовленостей стосовно подальших кроків майбутньої співпраці в рамках Спеціальної ініціативи «Україна».

Спеціальна ініціатива «Україна» – програма німецького уряду, створена за результатами урядових домовленостей між Німеччиною та Україною в березні 2015 року і триватиме до грудня 2018. Основна мета програми полягає у наданні підтримки Україні для подолання кризи на Сході країни. Спеціальна ініціатива «Україна» забезпечує надання екстреної допомоги у вирішенні найбільш актуальних проблем, з якими стикається країна та її населення через збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зі східних областей.

Довідка: Die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH -федеральна компанія, яка підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у галузі міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. В рамках німецько-української співпраці в Україні реалізуються проекти у сферах сталого економічного розвитку, енергетики, демократії, громадянського суспільства та державного управління, децентралізації, охорони здоров’я, зокрема, з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу, та реагування на кризові явищa.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями