Можливості, що створює бізнес, для соціалізації вимушених переселенців

Дніпро - місто можливостей! І цьому підтвердженням виступають чимала кількість місць, де можна навчитися практичним та цінним знанням: програмуванню, флористиці, бухгалтерії, кулінарному мистецтву, ...

Додано:
Nadiya Chorna

DSC_0108
Можливості, що створює бізнес, для соціалізації вимушених переселенців

Дніпро – місто можливостей! І цьому підтвердженням виступають чимала кількість місць, де можна навчитися практичним та цінним знанням: програмуванню, флористиці, бухгалтерії, кулінарному мистецтву, дизайну, секретам макіяжу тощо. Одним з найвідоміших та найбільш затребуваних центрів ІТ-наук у Дніпрі є  центр Level Up. Тут дорослі опановують дизайн та програмування, відеомонтаж та 3D-моделювання, створення сайтів та англійську для ІТ-фахівців, тестування ПЗ та розробку веб-додатків.

Знайомство ГО “Центру зайнятості Вільних людей” з  навчальним центром Level Up розпочалося понад рік тому, коли волонтери знаходилися в пошуках максимально бюджетного рішення для проведення курсу з Photoshop для вимушених переселенців. Зробивши чимало запитів до багатьох навчальних центрів міста, досить швидко взаємного розуміння дійшли з керівництвом саме Level Up. Для вимушених переселенців була розроблена окрема програма прискореного вивчення Photoshop і завдяки фахівцям центру вдалось провести курс для двох груп вимушених переселенців.

Проте на цьому партнерство з бізнесом не завершилось: восени 2015 року, коли ЦЗВЛ активно готувала День кар’єри у Дніпропетровську, керівництво навчального центру запропонувало свою підтримку на  безоплатній основі у проведенні заходу, надавши світлі аудиторії та конференц-зали, оснащені усім необхідним обладнанням. Крім того, фахівці Level Up прийняли активну участь у вирішенні інших  організаційних питань, як от залучення спікерів та співорганізаторів, складання програми, розробка та проведення конференції “Ваша кар’єра в ІТ”.  За такої потужної підтримки День кар’єри у Дніпропетровську став одним з найкращих  та найбільш насичених серед усіх подібних заходів, які того часу пройшли у 15 регіонах України.  

Також на базі навчального центру діяла дитяча ІТ-школа “Смарт”, у стінах якої окремо для діток вимушених переселенців проводився тривалий безкоштовний курс візуального програмування. Упродовж курсу діти 9-11 років опановували процес створення анімацій та ігр у спеціальному середовищі. Досі триває курс користувача ПК для окремої вікової групи людей від 45 років. Курс присвячено вивченню інформації по володінню основними комп’ютерними програмами,  а також умінню користуватися всесвітнім павутинням та іншими каналами зв’язку та спілкування (соціальні мережі, електронна пошта, скайп).

“Level Up – лише один з багатьох десятків випадків успішної співпраці з бізнесом задля подолання проблем з працевлаштуванням та соціалізацією вимушених переселенців. Саме завдяки чому щодня хочеться дедалі більше, якісніше та ефективніше працювати для тисяч наших підопічних”, – переконана Ольга Семенова, керівник напрямку навчання і працевлаштування.

 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"