Молодіжна організація “СТАН” запрошує локальних партнерів до нового міжнародного проєкту

Молодіжна організація “СТАН” з Івано-Франківська запрошує до співпраці громадські організації Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей України як локальних партнерів до ...

Додано:
ГО СТАН

68406195_2360850097327537_7613381598666293248_n
Молодіжна організація “СТАН” запрошує локальних партнерів до нового міжнародного проєкту

Молодіжна організація “СТАН” з Івано-Франківська запрошує до співпраці громадські організації Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей України як локальних партнерів до нового міжнародного проєкту.  

Молодіжна організація “СТАН” разом з Action Aid розпочинає проєкт Young Diversity Ambassadors 2023 (“Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття”), метою якого є посилення соціальної згуртованості для створення інклюзивного, мирного суспільства, мінімізації ймовірності конфліктів, що виникають між різними групами, та прискорення процесу інтеграції молодих людей з числа ВПО.  

Проєкт охоплює Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську та Чернівецьку області України та триває до серпня 2023 року з особливим фокусом на молодих людей (особливо тих, хто знаходиться на перетині різних ідентичностей, наприклад, молоді жінки, молоді ЛГБТКІ+, молоді роми, кримські татари та інші національні меншини, молоді люди з інвалідністю, ВІЛ-інфіковані, з проблемами психічного здоров’я тощо).

Ми будемо раді в межах проєкту допомогти фахово підготувати волонтерів з числа молоді, які б надалі активно включилися у вашу діяльність.

Від вашої організації ми готові взяти до 5 учасників (4 молоді людини та 1 людину з команди).

Учасники візьмуть участь у двох чотириденних модулях в Карпатах: перший – це стартовий воркшоп, програма якого передбачає навчальні модулі про права людини, толерантність, інклюзію, міжкультурний діалог, екологічний та молодіжний активізм, перетворення ідей на проєкти, створення та роботу команд.  

Після цього учасникам(цям) буде запропоновано обрати один з напрямків та пройти ще один тематичний воркшоп навесні:  

1) «Деколонізація та пам’ять заради майбутнього»

2) «Культура, мистецтво і права людини»

3) «Рівність, фемінізм і права ЛГБТКІ+»

4) «Екологічний активізм та кліматична справедливість». 

Отримані знання та навички учасники зможуть одразу застосувати на практиці: перетворити свою ідею на власний проєкт. Найкращі 10 проєктів отримають грантову підтримку на реалізацію у розмірі 1000 євро. 

Але це ще не всі можливості! 

Найбільш вмотивовані учасники(ці) під час study visits відвідають непересічні громадські об’єднання в сусідніх областях України й досліджують молодіжні ініціативи свого регіону. 

Найпотужніші учасники зможуть потрапити в Боснію та Герцеговину, щоб дізнатися про досвід розбудови суспільства після Балканської війни та вивчити уроки минулого.

Отож, випускник проєкту – це досвідчений та мотівований представник активної молоді, готовий самостійно ініціювати та робити зміни на краще в організації чи спільноті, реалізуючи свої проєкти.

Також для організацій-партнерів участь у цьому проєкті – це ще одна можливість обміну досвідом, нетворкінгу та майбутніх спільних проєктів. 

Стати локальними партнерами проєкту дуже легко – повідомте нам про вашу готовність надіславши листа на [email protected], надавши повну назву вашої організації та посилання на сторінки в соціальних мережах. Після підтвердження партнерства з нашого боку, будь ласка, проінформуйте вашу цільову аудиторію з числа молоді про можливості проєкту та допоможіть нам у відборі гідних кандидатів та кандидаток.

Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття чекають на вас!

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?