Молодь за демократичне відновлення: візит делегації Ради Європи в Україну

Наприкінці лютого 2024 року делегація Департаменту молоді Ради Європи відвідала Україну. Метою візиту було підтвердження солідарності з українською молодіжною спільнотою перед обличчям триваючої ...

IMG-002 (2) 511
Молодь за демократичне відновлення: візит делегації Ради Європи в Україну

Наприкінці лютого 2024 року делегація Департаменту молоді Ради Європи відвідала Україну. Метою візиту було підтвердження солідарності з українською молодіжною спільнотою перед обличчям триваючої агресії Російської Федерації проти України, участь у засіданні Керівного комітету проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» та зустрічі з ключовими національними стейкхолдерами та партнерами, зокрема з Міністерством молоді та спорту України.

На запрошення Міністерства молоді та спорту України делегація також відвідала  «Кладовище» знищених автомобілів та місця руйнування житлової інфраструктури під час окупації Ірпеня у 2022 році, а також Пластовий освітній центр у Бучі, який відіграв важливу гуманітарну роль у роботі з молоддю після повномасштабного вторгнення Російської Федерації 24 лютого 2022 року.

Делегація також зустрілася з депутатами Верховної Ради, представниками та представницями Міністерства закордонних справ, молодіжних консультативних органів, громадських організацій та молодіжних центрів з різних областей України. Дискусії торкнулися ролі молодих людей у демократичному відновленні України, зокрема в контексті Саміту Ради Європи у Рейк’явіку та Плану дій для України на 2023-2026 роки «Стійкість, відновлення та відбудова».

Проєкт «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» підтримує реалізацію Стратегії молодіжного сектору Ради Європи до 2030 року та відображає Національну стратегію України щодо державної молодіжної політики до 2030 року та Державну цільову соціальну програму «Молодь України» на 2021-2025 роки.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Налагодження процесу реабілітації в умовах воєнного стану

Перспективи впровадження інклюзії обговорили у другий день форуму «Світ без обмежень»

Форум «Світ без обмежень» зібрав спільноту партнерів з 16 областей України

Записати подкаст, провести подію, попрацювати — в Українсько-данському молодіжному домі в Києві

Відбулася презентація другого кварталу грантових заявок UCSIRP

ГО закликають голів місцевих органів влади взяти в роботу еко-чеклист для громад України