Молодь Луганської та Донецької областей навчалася ефективному менеджменту молодіжних центрів

13-16 серпня у Львові відбувся навчальний візит, у якому взяли участь керівники, молодіжні працівники, волонтери та працівники Молодіжних центрів Луганської та Донецької областей.В рамках навчання ...

39261802_1772277059474249_3035341151444926464_n (1)
Молодь Луганської та Донецької областей навчалася ефективному менеджменту молодіжних центрів

13-16 серпня у Львові відбувся навчальний візит, у якому взяли участь керівники, молодіжні працівники, волонтери та працівники Молодіжних центрів Луганської та Донецької областей.

В рамках навчання були передбачені візити до молодіжних центрів Львова, знайомство з працівниками центрів та їх системою управління. Основною частиною програми, що проходила в URBAN-бібліотеці, були тренінги з розвитку таких навичок:

  •  планування, прогнозування та вимірювання результатів впливу Центрів на молодь та соціальну згуртованість громади
  •  ефективної роботи в команді молодіжних працівників
  •  навичкам комунікації, брендингу та позиціонування центрів
  •  ігрофікації для волонтерів та працівників
  •  створення волонтерських рухів, тощо

IMG_1771 IMG_1772 IMG_20180813_180202 IMG_20180813_171641

Віталій Матухно, перший заступник лідера Молодіжної спільноти Лисичанську “LSKYOUTH” і учасник візиту ділиться своїми враженнями:

“Серед усієї отриманої інформації на тренінгу, найбільш цінною для мене було навчання інформаційній діяльності центру, оскільки саме за цей напрям я відповідальний у своїй команді. Також не менш важливим для мене була тема регламентів та роботи програм центру, бо до цього ми їх не мали, а тепер розпочинаємо їх розробку та впровадження”.

Метою реалізації цього проекту є розвиток соціальної згуртованості громади, шляхом посилення спроможності нових та вже досвідчених команд. Під час навчання їм надаютьсязнання та навички з менеджменту молодіжного центру, враховуючи діючі норми українського законодавства.

«Навчальний візит в першу чергу дає можливість роздивись свій молодіжний центр «під мікроскопом», оцінити його з точки зору найкращих практик менеджменту. Ми поставили перед собою задачу створити максимально практичну програму, тому навіть візити до колег-центрів Львова більше схожі на дослідницьке інтерв’ю ніж екскурсію», – говорить про проект Олександра Білязе, менеджерка проектів в сфері суспільства Британської ради в Україні.

Співорганізатор візиту та голова ради правління ГО “Молодіжна Платформа”, Захар Ткачук коментує даний візит:

“Процес створення центрів уже розпочатий, для цього багато робить і Асоціація молодіжних центрів і Міністерство молоді та спорту. Але далі постає питання ефективності центрів і певної доказовості їхньої користі.

Кожна нова громада, щоб зробити у себе такий проект, спитає у сусіда – яку користь він приносить, що там і для чого роблять молоді люди. Тому ми з партнерами подумали про певне навчання для менеджерів центрів, власне як планувати, керувати, звітувати центрам”.

 

27-30 серпня відбудеться другий візит, у якому планують взяти участь 40 представників Молодіжних центрів.

 

Візити проводяться в рамках напрямку “Соціальна згуртованість” Проекту підтримки для Міністерства з питань тимчасово окупованих територій за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?