Молодь 4 громад Чернігівщини вчилась адвокатувати свої інтереси

Молодь Бахмацької, Городнянської, Менської та Ріпкинської громад вчилась адвокації на тренінгах, які провів Центр Доброчин  6, 7 та 11 березня 2025 року.Навчити молодих людей ефективно планувати і ...

Додано:
DobroCN

12
Молодь 4 громад Чернігівщини вчилась адвокатувати свої інтереси

Молодь Бахмацької, Городнянської, Менської та Ріпкинської громад вчилась адвокації на тренінгах, які провів Центр Доброчин  6, 7 та 11 березня 2025 року.

2

Навчити молодих людей ефективно планувати і проводити адвокаційні кампанії, визначати цільові аудиторії та формулювати ключові повідомлення для ефективної комунікації – такими були основні завдання навчань – повідомила Наталія Дрозд, керівниця громадської організації «Центр Добочин».

1  5 

Учасники опановували практичні інструменти та принципи адвокації, вчились встановлювати цілі і завдання для адвокаційних кампаній, і також знайомились з різними стратегіями та інструменти адвокації.

7

Тренер Олександр Підгорний зазначив, що це надзвичайно важливо – знати як планувати і ефективно здійснювати адвокаційні кампанії. Адже якісно проведена адвокація збільшує шанси на прийняття важливих рішень для молоді. І одночасно забезпечує сталий ефект: результати адвокації будуть довготривалими та працюватимуть незалежно від змін влади.

9 12

Під час тренінгу учасники та учасниці розробляли попередні плани, які стануть основою для адвокації програм з розвитку молоді.

14

«Ми практикували навички адвокації та комунікації і це чудова можливість для розвитку нашого лідерського потенціалу», «Навчання дало мені чітке розуміння того, як правильно організовувати адвокаційні кампанії та які інструменти використовувати для досягнення результату», «Сподобалася практична частина: одразу зрозуміло, як застосовувати знання на практиці» – такі відгуки ми отримали після навчань. 

16

 

Надалі молоді лідери та лідерки розпочнуть власні адвокаційні кампанії у громадах на підтримку своїх ідей. Бажаємо успіхів у застосуванні нових знань!

 

Діяльність проходить в рамках проєкту “Краща стійкість і зміцнення місцевої демократії в звільнених територіальних громадах Чернігівської області” за підтримки програми «Україна: допомога, стійкість, відновлення» – проєкт Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки (U3R).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Незадоволені потреби та точки напруги у ветеранській політиці Коломийської громади — висновки соціологічного опитування

Адвокація доступності: чому це важливо і що може зробити кожен

Майбутнє Гірської громади: як планувати відновлення навіть в умовах повної окупації

У Слобожанській громаді обговорили нововведення до Статуту громади

Калинівська громада продовжує розробляти свою Стратегію розвитку

Стартувала перша всеукраїнська щомісячна премія для вчителів