«Млинці за донат»: автори ідеї хочуть відкрити ще 7 нових закладів у Києві

Нещодавно в центрі столиці почала роботу кав’ярня-магазин «Млинці за донат». Наразі заклад щодня годує близько 500 людей, а за перший тиждень роботи видали понад 2000 благодійних млинців. «Наша мета ...

IMG_1254 (3)
«Млинці за донат»: автори ідеї хочуть відкрити ще 7 нових закладів у Києві

Нещодавно в центрі столиці почала роботу кав’ярня-магазин «Млинці за донат». Наразі заклад щодня годує близько 500 людей, а за перший тиждень роботи видали понад 2000 благодійних млинців. 

«Наша мета – вийти на обслуговування 1000 нужденних саме в цьому закладі та близько 10 000 людей по всьому Києву кожного дня. Для досягнення такого результату нам знадобиться підтримка в еквіваленті 3 млн. гривень (90 000 євро) на тиждень і відкриття ще, принаймні, 7 таких закладів.

Крім того, реалізація проєкту дасть понад 50 робочих місць, значний товарообіг і нові податки до бюджету. Ми відкриті для будь-яких благодійників, які готові допомогти нам в цій важливій справі. Якщо ви готові долучитись – телефонуйте +380681188131», – розповідає голова проєкту, Олександр Кравченко.

IMG_1253 (2)

За яким принципом працює заклад?

Ті, хто опинився в скруті або опікується нужденними – можуть відвідати заклад і отримати допомогу. Щоденно з 10:00 до 13:00 в закладі видають купони, які впродовж тижня можна обміняти на млинці. Для отримання купонів при собі обов’язково треба мати посвідчення особи.

Для тих, хто має можливість сплатити гроші, існує принцип «млинці за донат» – тобто ви можете задонатити будь-яку суму – 10, 50, 200 гривень чи будь-яку іншу суму. Всі зібрані гроші підуть на закупівлю сировини для млинців та продуктів харчування для годування стареньких людей, які самі не можуть дістатись закладу. Їм волонтери роблять адресну доставку до дому.

IMG_1252 (2)

В цьому проєкті авторів закладу, Благодійний Фонд «Центр Продовольчого Захисту», підтримують інші благодійні організації: Nova Ukraine, World Central Kitchen, «Гастроармія», приватні донори з України, Франції, Німеччини, Канади, Австралії. Також продовольчу допомогу надає український бренд «Молокія» у вигляді молока, сметани, домашнього сиру та вершкового масла.

Адреса закладу: вул. Велика Васильківська 38


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Стандарти журналістики в умовах війни»: у Медіацентрі Україна відбулась дискусія за участю відомих медійників

Війна, довкілля та суспільство: в Медіацентрі Україна обговорили актуальність проблем екології під час війни

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

"Близькі": проєкт підтримки окупованих територій триває

У Полтаві відбувся круглий стіл з теми облаштування місць проживання для вимушених переселенців

Обстріли цивільних об'єктів росіянами лишаються стабільно високими, жителів окупованих територій змушують приймати громадянство РФ — СЦГІ