Місцеві служби мають працювати зимою – допоможе техніка та спецодяг

Під постійними обстрілами з боку ворога місцеві служби потребують речі першої необхідності. Комунальникам необхідний спецодяг, щоб прибирати території від уламків ракет, а посадовцям – ноутбуки та ...

Додано:
Marichka Dovbenko

Комунальники Миколаєва_4
Місцеві служби мають працювати зимою – допоможе техніка та спецодяг

Під постійними обстрілами з боку ворога місцеві служби потребують речі першої необхідності. Комунальникам необхідний спецодяг, щоб прибирати території від уламків ракет, а посадовцям – ноутбуки та пристрої живлення, щоб надавати послуги громадянам. Таку допомогу отримали Миколаїв, Чернігів та Закарпаття від Міжнародного республіканського інституту.

«Місцева влада є нашими партнерами з перших днів роботи Міжнародного республіканського інституту в Україні. Ми продовжимо шукати способи допомагати їй під час війни і прийдешньою зимою», – Майкл Дракмен, директор Міжнародного республіканського інституту в Україні.

В умовах постійних бомбардувань міст комунальні служби змушені посилено працювати. Виїжджаючи очищувати територію від уламків ракет та сміття, спецодяг комунальних працівників швидко знищується і потребує постійного оновлення. Для комунальників потрібний новий робочий одяг, утеплені костюми, сигнальні жилети, рукавиці.

А у зв’язку із великою кількістю внутрішньо-переміщених осіб, міста все більше потребують бути на зв’язку в електронному режимі, щоб продовжувати надавати послуги громадянам. Тому у місцевих органів влади є запит на ноутбуки, а через зникнення електроенергії – і на пристрої постійного живлення.

«Ця допомога вкрай необхідна місту, яке знаходиться під щоденними обстрілами ворога, – зазначив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. – Вона допоможе поліпшити умови життя людей та підтримувати інфраструктуру міста у належному стані».

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Міжнародний республіканський інститут також почав проводити тренінги з першої допомоги, психологічної стійкості, відбудови міст для внутрішньо-переміщених осіб, молоді та працівників місцевого самоврядування, які відвідали 5807 осіб. Тренінги проводяться за підтримки Міжнародного агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а матеріальна допомога надається в рамках гранту Національного фонду на підтримку демократії (NED).


Тематика публікації:       

Останні публікації цього розділу:

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку

Impact Business Accelerator 2024: як український бізнес стає рушієм соціальних змін