@menstruationgram – без цензури і на одній хвилі з жінками та дівчатами

@menstruationgram - це україномовний путівник менструацією, який без цензури пояснює, що відбувається в організмі дівчину кожен із днів менструації. Паблік живе на одній хвилі з жінками та дівчатами ...

Додано:
akrasnoplakhtych

M-02
@menstruationgram – без цензури і на одній хвилі з жінками та дівчатами

@menstruationgram – це україномовний путівник менструацією, який без цензури пояснює, що відбувається в організмі дівчину кожен із днів менструації. Паблік живе на одній хвилі з жінками та дівчатами і радить, як дбати про гігієну та настрій, почуватися активними та щасливими.

“Сьогодні – перший день менструації. Хоча б у однієї з дівчат, які бачать цей пост. Може, у тебе. Сьогодні ти відкладаєш улюблені білі skinny, прихоплюєш прокладки і кажеш комусь: «Тільки не сьогодні, у мене …» ⠀ Критичні дні?…”- прості та веселі пости з’являються на @menstruationgram 5-6 разів на місяць – так само, як у середньому менструація в дівчини. Утім, далеко не завжди менструація йде за всіма канонами – і про це паблік теж розповідає.

@menstruationgram розповідає, як з максимальною користю для жіночого організму організувати справи, дозвілля, фізичні навантаження та харчування під час менструації і не боятися червоних цяток на одязі.

Проект став продовженням М-каналу: Youtube-каналу для підлітків, який розповідає про менструацію без цензури. До проекту приєдналися відомі молоді українці: співачка Мішель Андраде, актори відомого серіалу “Школа” Аня Трінчер і Богдан Осадчук, а також блогерка Яна Горна.

За опитуваннями U-Report, проекту ЮНІСЕФ, майже половина дівчат не знають, що можна чи не можна робити під час менструації. 91% дівчат і 74% хлопців вважають, що їм бракує інформацію на цю тему. Причина цього – табуйованість теми. Однак менструація – це природний процес та показник здоров’я, якого не треба соромитися.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку