Майже півтори сотні пропозицій від мешканців Зазимської громади враховано в Стратегії розвитку до 2027 року

Результати роботи учасників публічних консультацій щодо розробки Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зазимської сільської територіальної громади до 2027 року за інноваційною методикою Ради ...

Додано:
lekotan

офіс тренінг семінар
Майже півтори сотні пропозицій від мешканців Зазимської громади враховано в Стратегії розвитку до 2027 року

Результати роботи учасників публічних консультацій щодо розробки Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зазимської сільської територіальної громади до 2027 року за інноваційною методикою Ради Європи #CivicLab враховано повністю під час засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Зазимської громади!

Всі пропозиції є конкретними та такими, які базуються на знанні практичних аспектів життєдіяльності територіальної громади, розумінні законодавства та особливостей його застосування, враховують територіальну специфіку регіону в цілому.

Нагадуємо, що під час 2- денних публічних консультацій  в цілому до Плану було напрацьовано 162 пропозиції та ідеї проєктів/ заходів для досягнення цілей та виконання завдань проєкту Стратегії по таким галузям: “Екологія”; “Культура і туризм”; “Соціальний захист”; “Житлово-комунальне господарство”; “Архітектура, містобудування та інфраструктура”; “Безпека”; “Охорона здоров’я”; “Публічна політика/ громадянське суспільство”; “Економіка, інвестиції та розвиток підприємництва”; “Діяльність органів влади, фінанси та бюджет”; “Освіта/ наука”; “Молодь і спорт”; “Інформаційні технології та електронне самоврядування”; “Енергоменеджмент”; “Транспорт”.

138 пропозицій було визнано учасниками та учасницями реалістичними до виконання. Під час формування Плану саме 138 наданих реалістичних пропозицій були адаптовані та рекомендовані до виконання.

Найбільша доля початку реалізації, а саме 28,3% та 49,1% наданих пропозицій, припадають на 2024 та 2025 роки, решта пропозицій – 18,2% та 4,4% на 2026 та 2027 роки відповідно.

Пропозиції, реалізація заходів, які заплановано на 2025 рік, мають бути врахованими при формуванні проєкту бюджету на відповідний рік.

Також першочергово в 2024 та 2025 роках запланувана реалізація заходів, що не потребують фінансування та/або проєктних завдань, що потребують підготовчого етапу (розробки концепцій, проєктно-кошторисної документації тощо) та/або їх реалізація переходить з 2024 року.

Нагадуємо, що діяльність відбувається за сприяння ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Прозоре відновлення та розвиток територіальних громад Київщини через громадянську участь» за грантової підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період», що впроваджується Офісом Ради Європи в Україні в рамках ухваленого Плану дій для України «Стійкість, відновлення і відбудова» на 2023-2026 рр.

Рада Європи: громадська участь

Офіс Ради Європи в Україні – Київ


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Для жителів Херсона та області провели онлайн-семінар з антидроної безпеки

Місцева влада Ріпкинської громади знає, як забезпечити ефективну взаємодію із громадськістю

Мешканці Зазимської громади обговорили екологічну складову Стратегії розвитку

У Рівному відбувся Форум молодіжних працівників та працівниць Рівненщини - 2024

Харків прийняв наймасштабніший форум благодійних організацій Північно-східного регіону

Час сформулювати спільну стратегію перемоги: представники громадянського суспільства України звернулися до світових лідерів