Лікарня з Новгород-Сіверського просить 11 млн грн коштів проєкту United24 на ремонт приміщення – StateWatch

У середині жовтня комунальне некомерційне підприємство “Новгород-Сіверська центральна міська лікарня” Чернігівської області звернулось до Міністерства охорони здоров’я з пропозицією про виділення 11 ...

Додано:
StateWatch

медицина лікарі doctor
Лікарня з Новгород-Сіверського просить 11 млн грн коштів проєкту United24 на ремонт приміщення – StateWatch

У середині жовтня комунальне некомерційне підприємство “Новгород-Сіверська центральна міська лікарня” Чернігівської області звернулось до Міністерства охорони здоров’я з пропозицією про виділення 11 млн грн коштів проєкту United24 на реконструкцію приміщення лікарні.

Про це повідомляє експертна організація StateWatch із посиланням на додаток до листа Новгород-Сіверської ЦМЛ до Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з даними, що містяться в документі, лікарня планує виконати ремонт приміщення лікарні, встановити системи протипожежного захисту та здійснити реконструкцію системи медичного газопостачання. Відповідно до розрахунків, вартість ремонтних робіт складе близько 11 млн грн. 

Зокрема, Новгород-Сіверська ЦМЛ просить кошти на такі потреби:

  1. Ремонт приміщення лікарні – 6 млн грн; 
  2. Встановлення системи протипожежного захисту, зокрема пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людьми, централізованого пожежного спостерігання – 2,5 млн грн;
  3. Реконструкція системи медичного газопостачання будівлі – 2 млн грн;
  4. Виготовлення проєктно-кошторисної документації для ремонту приміщення лікарні – 500 тис грн.

Станом на початок листопада розгляд вказаного питання Комісією з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я не проводився. 

Комісія здійснює розподіл коштів гуманітарної допомоги на медицину, що надходять у рамках проєкту United24, згідно з Порядком використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабміну. 

Експертна організація StateWatch закликає владу зробити всю інформацію про витрати на відбудову країни публічною та підзвітною.

Нагадаємо, раніше StateWatch повідомляла про те, що комунальне некомерційне підприємство “Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання” з Житомирської області звернулось до Міністерства охорони здоров’я з пропозицією про закупівлю обладнання для відділення комплексної реабілітації та придбання цифрового мамографа у рамках проєкту United24. 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації

Програма U-LEAD консультує громади щодо припинення прав власності на знищене майно

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад