У Львові продовжують розбудовувати відкритий міський сад-город

Акція спільнотворення відбулася у суботу, 1 липня. Під час чергового городнього воркшопу волонтери за декілька годин змайстрували три нові шпалери: для огірків, міні-гарбузів і декоративної в'юнкої ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

photo_2023-07-01_22-20-10
У Львові продовжують розбудовувати відкритий міський сад-город

Акція спільнотворення відбулася у суботу, 1 липня. Під час чергового городнього воркшопу волонтери за декілька годин змайстрували три нові шпалери: для огірків, міні-гарбузів і декоративної в’юнкої рослини.

Третій сезон поспіль у парку Залізна Вода у Львові продовжують розбудовувати відкритий міський сад-город, на базі якого поширюються екоцінності та гуртується спільнота. Цієї суботи небайдужі до ініціативи мали можливість ближче пізнати простір та команду, що працює над його розбудовою та долучитися до спільнотворення нових елементів садової інфраструктури.

Вертикальне озеленення є одним із рішень для ефективнішого використання наявних у місті площ. А все тому, що в’юнкі рослини покращують якість повітря, поглинають шум, підтримують біорізноманіття. Естетика вертикальних садів робить архітектуру насиченішою. А тому наш воркшоп про рішення для садівництва, але й для публічних просторів” — прокоментувала ідею заходу співкоординаторка простору Анжеліка Зозуля.

Спільними зусиллями учасники та учасниці події виготовили три нові шпалери для городини та декоративних рослин, що стануть важливим функціональним доповнення для простору. Зокрема, шпалера “курган” призначена для вирощування огірків, “японський сад” прихистить декоративні форми гарбузів, у тому числі лагенарії, а рослинне доповнення до “павича” команда обере найближчим часом.

Воркшоп відбувся у межах співпраці з Фундацією ЗМІН.

Довідково: 

«Розсадник» — публічний простір популяризації міського садівництва та городництва, який з 2021 року розбудовується у парку «Залізна вода» силами громадських організацій «Плато» та «Екотерра», небайдужих мешканців, міжнародних інституцій, свідомого бізнесу за підтримки управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради та ЛКП “Зелений Львів”. Стежити за усіма анонсами заходів можна на каналі простору у Telegram (https://t.me/rozsadnyk).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії