Кризове реагування у Хмельницькій області

Презентуємо Вам звіт, який охоплює результати моніторингу у Хмельницькій області. Моніторинг було проведено в трьох містах: Хмельницькому, Кам’янець-Подільську, Шепетівці та чотирьох ОТГ: ...

Додано:
Yulia Shpineva

Кризове реагування у Хмельницькій області

Презентуємо Вам звіт, який охоплює результати моніторингу у Хмельницькій області. Моніторинг було проведено в трьох містах: Хмельницькому, Кам’янець-Подільську, Шепетівці та чотирьох ОТГ: Новоушицькій, Лісовогринівецькій, Сатанівській, Теофіпольській.

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”.

Висновки:

1. Відсутня гендерно-дезагрегована статистика й оновлені соціальні паспорти громад.

2. Відповідно до отриманої інформації на публічні запити й інформації з медіаресурсів та офіційних сайтів органів влади, частина міст і ОТГ створили спеціальні штаби з питань запобігання поширенню на їхній території гострої респіраторної хвороби COVID-19 (м. Кам’янець-Подільський, м. Шепетівка, Сатанівська ОТГ, Теофіпольська ОТГ).

3. Негативним моментом є продовження більшістю ОТГ і містами масових заходів без дотримання дистанції та масочного режиму. Попри те, що деякі населені пункти знаходяться на межі між помаранчевою і червоною зонами, а інформація про необхідні заходи подана в новинах на сайтах ОТГ та місцевих рад.

4. В м. Хмельницький організовано ефективну інформаційну політику. На сайті міської ради http://khm.gov. ua/uk/news оперативна інформація про коронавірус знаходиться в окремому розділі «Коронавірус» у стрічці новин. У розділі «Документація» є окреме посилання на розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації https://khm.gov.ua/uk/content/ rozporyadzhennya-kerivnyka-robit-z-likvidaciyi-naslidkivnadzvychaynoyi-sytuaciyi

5. В кожному місті та ОТГ було організовано підготовку закладів освіти до роботи в новому навчальному році в умовах пандемії: закуплено засоби індивідуального захисту, антисептики тощо.

6. В жодній ОТГ або місті не було проведено аудит, моніторинг та оцінку реалізації антикризових політик.

8. Більшість інформації щодо заходів була відсутня як у відповідях на запити на публічну інформацію, так і на офіційних сайтах.

9. Відсутня участь у проєктах для залучення додаткових ресурсів по боротьбі з пандемією.

Звіт Моніторингу в Хмельницькій області

Мета проєкту – мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу: з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

Протягом останніх трьох місяців ми досліджували місцеві політики та регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, ініціювали діалог між представниками місцевої влади та громадськості, визначили ефективності зазначених політик і пропонуємо шляхи покращення існуючих місцевих політик у соціально-економічній сфері. 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

Шпіньової Юлії Олегівни – регіональної координаторки проєкту

тел. +380993055102

Пошта: [email protected]

Проєкт реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

Site: http://sss-ua.orghttp://radnyk.org


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи