Красноріченська громада: будуємо стійку модель взаємодії з владою

Впровадження в громаді стійкої моделі комунікації із використанням інструментів місцевої демократії того варто!  Влітку цього року між Красноріченською селищною радою та ГО «Громадська ініціатива ...

Додано:
lekotan

pexels-andrea-piacquadio-3771097
Красноріченська громада: будуємо стійку модель взаємодії з владою

Впровадження в громаді стійкої моделі комунікації із використанням інструментів місцевої демократії того варто!  Влітку цього року між Красноріченською селищною радою та ГО «Громадська ініціатива Луганщини» було підписано Меморандум про співпрацю з метою розробки проєкту Статуту громади для забезпечення участі жителів у вирішенні питань місцевого значення та регламентації форм місцевої демократії.

Наступним кроком стало створення розпорядженням селищного голови Робочої групи щодо розробки проєкту Статуту Красноріченської селищної територіальної громади та затвердження її складу та плану роботи. Протягом наступного періоду розроблявся проєкт Статуту з урахуванням Методичних рекомендацій Міністерства розвитку громад та територій від 2019 р.

Нарешті, 21 жовтня 2021 року відбулося засідання чергової двадцятої сесії селищної ради, до порядку денного якої було включено питання схвалення проєкту рішення «Про затвердження Статуту Красноріченської селищної територіальної громади». Зараз на офіційному сайті селищної ради можна ознайомитись документами та внести свої зауваження та пропозиції. Вітаємо мешканців з початком! 

#IRF

Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Розбудова ефективних моделей запобігання та врегулювання конфліктів у територіальних громадах Луганщини в процесі проведення реформ» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 

 

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares