Коли будуть розглянуті петиції полтавців?

В рамках проведення благодійної акції: „Підтримай заходи з запобігання травматизму” було ініційовано подання до Полтавської міської ради двох електронних петицій, що набрали необхідну кількість для ...

Додано:
socium.pl

петиція
Коли будуть розглянуті петиції полтавців?

В рамках проведення благодійної акції: Підтримай заходи з запобігання травматизму” було ініційовано подання до Полтавської міської ради двох електронних петицій, що набрали необхідну кількість для розгляду голосів, в березні 2016 року:

  • Про ремонт асфальтної частини дороги (спуску) з Білої альтанки;
  • Про ремонт сходинок центрального підземного пішохідного переходу.

Наразі, зроблений лише поточний ремонт асфальтної частини (спуску) з Білої альтанки.

Згідно листа міськвиконкому № 02-11/233 від 18.05.2016 року, має бути заплановано виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення робіт з капітального ремонту вказаної ділянки та про початок капітального  ремонту підземного пішохідного переходу на перехресті вулиць Соборності та 1100-річчя Полтави.  Після цього, відповідей ми не отримували.

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков не розуміє, чому відповідні служби не знають, що їм потрібно робити? Навіщо громадяни тоді подають петиції? Якщо в нас всі гарно працюють, то чому питання, вирішення яких не вимагає багато часу та коштів, не вирішуються?

Перехід знаходиться в самому центрі нашого міста, біля міськвиконкому та має такий жахливий вигляд, як ніколи не мав, дорога із Білої альтанки теж залишає бажати кращого. Цими об’єктами,  щодня пересуваються тисячі полтавців, вони мають бути надійними та мати естетичний вигляд. Тому місцевій владі пропонують виконати волю мешканців міста, які підписали дві петиції, активізувати роботу в даному напрямку та повідомити полтавцям про вжиті заходи на сайті міськради, в розділі «Електронна петиція».

переход 1 переход 2 переход 3 переход 4


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

EDU-AI: коли викладачі стають творцями змін у цифрову добу

Центр АХАЛАР запускає новий дворічний проєкт для тих, хто тримає громадський сектор України в умовах війни

Статут територіальної громади: як забезпечити належні умови на місцевому рівні

Внесення в реєстр надавачів соціальних послуг — важливий крок для БФ "СОС Штаб громадянської оборони"

Без права на забуття: до роковин геноциду кримськотатарського народу

На Форумі “За безпечні дороги в Україні” говорили про зміни, здатні врятувати українців від смертельних ДТП