Калинівська громада продовжує розробляти свою Стратегію розвитку

Відбулось чергове засідання Робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Калинівської селищної територіальної громади Броварського району. Цього разу учасники обговорювали матрицю дерева ...

Додано:
lekotan

pexels-cottonbro-3205538
Калинівська громада продовжує розробляти свою Стратегію розвитку

Відбулось чергове засідання Робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Калинівської селищної територіальної громади Броварського району. Цього разу учасники обговорювали матрицю дерева цілей. 

З початку заходу експертами ГО «Луганський осередок ВГО АССН» на базі SWOT-аналізу та попередніх напрацювань було запропоновано три стратегічних цілі: економічний та ефективний розвиток громади, соціальне забезпечення в громаді та екологічне та безпекове підґрунтя розвитку громади. 

Під час обговорення учасники формували оперативні цілі та завдання з врахуванням діючих програм, які затверджено на 2025 рік та проєктами, які чекають розгляду та можливого фінансування. Структуру дерева цілей також було доповнено завданнями по 3-м напрямкам з акцентом на екологічну та безпекову складову в громаді.   

Наприкінці заходу учасники визначили дату наступного засідання з метою затвердження фінального варіанту матірці дерева цілей, строки завершення обробки інформації та та проєкт заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки. Також учасники запланували 2-дений захід – публічні консультації за інноваційною методикою Ради Європи CivicLab (із використанням цифрових інструментів громадської участі) з метою аналізу потреб і ресурсних можливостей громади щодо запуску екологічних проєктів, напрацювання пропозицій до плану заходів, спрямованих на практичну реалізацію цілей і завдань Стратегії розвитку. 

Діяльність проводиться ГО «Луганський осередок ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» в рамках проєкту «Відновлення та розвиток Калинівської територіальної громади Київської області через посилення екологічної складової в процесі стратегічного планування» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Лебединський педколедж пережив руйнування війни, був відновлений — але не оновлений

У двох громадах Миколаївщини успішно реалізують Плани відновлення і розвитку, що мають зелену складову

В Кіптівській громаді на Чернігівщині завершилось публічне обговорення проєкту Статуту громади

Чи можна виключити засновників громадської організації з ЄДР: пояснення від експертів

Як громади долають виклики в межах ініціативи «REPAIR Ukraine»

Як громадський контроль впливає на ефективність публічних закупівель?