Інструменти участі в житті громади, як спосіб взаємодії з владою

Як оформити запит? Що являє собою звернення громадян? Як донести свої ініціативи за допомогою електронної петиції?Наскільки зручні та можливі у використанні для людей поважного віку інструменти ...

Миколаїв
Інструменти участі в житті громади, як спосіб взаємодії з владою

Як оформити запит? Що являє собою звернення громадян? Як донести свої ініціативи за допомогою електронної петиції?

Наскільки зручні та можливі у використанні для людей поважного віку інструменти взаємодії з органами місцевого самоврядування почали вивчати на практиці у Вінниці, Полтаві, Миколаєві та Слов’янську.

Протягом грудня відбулись перші, із серії запланованих, тренінги “Інструменти участі в житті громади, як спосіб взаємодії з владою”, спрямовані на покращення рівня комунікації людей поважного віку з органами місцевого самоврядування та залучення їх до процесів прийняття рішень та розвитку громади.

Учасники та учасниці тренінгу дізнались як подати електронну петицію, написати звернення, запит, отримали навички подання заявки на міській конкурс «Бюджет участі» та багато іншого.

“Шкода, що я раніше не розуміла, нам потрібно вирішувати питання з міською владою. Тепер я почуваюсь більш впевненою” – поділилась своїми враженнями учасниця тренінгу з міста Слов’янськ Донецької області.

«Раніше я думав що вже ні на що не можу впливати, а виявляється – я ще так багато можу зробити: для своїх дітей, онуків і для себе!» – враження  учасника тренінгу з міста Миколаїв.

Тренінги “Інструменти участі в житті громади, як спосіб взаємодії з владою” для людей поважного віку протягом січня 2019 року пройдуть у Житомирі, Слов’янську, Вінниці, Полтаві та Миколаєві.

2 3

Проект «Громадська активність без вікових обмежень» реалізується громадською організацією Центр Поділля-Соціум та здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


 

Останні публікації цього розділу:

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку