Інформаційно-ресурсний центр «Допоможи Вижити» відкриває двері для жінок-переселенок у Полтаві

Інформаційно-ресурсний центр «Допоможи Вижити» є місцем надання підтримки, ресурсів та можливостей жінкам-переселенкам, які зазнали втрат та травматичного досвіду внаслідок війни в ...

Додано:
Helpsurvive

відкриває свої двері для жінок-переселенок у Полтаві
Інформаційно-ресурсний центр «Допоможи Вижити» відкриває двері для жінок-переселенок у Полтаві

Інформаційно-ресурсний центр «Допоможи Вижити» є місцем надання підтримки, ресурсів та можливостей жінкам-переселенкам, які зазнали втрат та травматичного досвіду внаслідок війни в Україні. 

Громадський осередок «Допоможи Вижити» є місцем, де не лише надається допомога у вирішенні життєвих, правових і соціальних питань жінок, але й забезпечується безпечне та сприятливе середовище для саморозвитку та проведення вільного часу для себе та своїх дітей. 

Полтава, починаючи з початку великої війни, стала містом, яке прийняло величезну кількість внутрішньо переміщених осіб. Організація «Допоможи Вижити» приділяє особливу увагу потребам та вразливості жінок, які вимушені були покинути свої домівки, тому інформаційно-ресурсний центр «Допоможи Вижити» пропонує безоплатну правову допомогу, консультації з соціальних питань та документальну підтримку для надання їх до відповідних державних органів.  

Головною метою центру є впровадження опорних програм для жінок та дітей серед переселенців. Спеціалізовані заняття мають на меті подолання кризових ситуацій та відновлення фізичного та емоційного стану жінок, що постраждали від війни. 

Безоплатна Лінія Правової Допомоги для Жінок ВПО

На базі інформаційно-ресурсного центру “Допоможи Вижити” в м. Полтава стартує громадська ініціатива “Безоплатна Лінія Правової Допомоги для Жінок ВПО.” У жінок-ВПО є можливість  отримати юридичні консультації у офлайн чи онлайн форматах. 

Ініціативу розроблено з метою надання допомоги жінкам ВПО у вирішенні правових питань та забезпеченні їх захисту. Консультації будуть проводитися анонімно та конфіденційно, а жінки ВПО зможуть звертатись із різноманітними питаннями, включаючи:

  • отримання статусу ВПО;
  • одержання всіх видів документів, в тому числі відновлення втрачених або знищених;
  • доступу до житла, землі та власності;
  • фіксації та документування заподіяної шкоди;
  • підтвердження страхового стажу та призначення пенсій для ВПО;
  • інші правові питання, пов’язані із внутрішнім переміщенням та/або бойовими діями.

Консультації надаватимуться офлайн безпосередньо в інформаційно-ресурсному центрі в м. Полтава, а також під час виїзних консультацій в м. Миргород, м. Лубни, м. Кременчук, м. Гадяч Полтавської області. Для запису на онлайн консультацію можна залишити заявку через електронну пошту [email protected] або за контактним номером телефону центру +38 066 867 37 52.

Менторське супроводження з питань економічного відновлення для жінок-ВПО

Мета даної ініціативи – надання жінкам ВПО консультацій та розробка особистих стратегій економічного відновлення в місцевих громадах Полтавщини. Менторське супроводження буде включати такі аспекти економічного відновлення, як працевлаштування, відкриття власної справи, підвищення фінансової грамотності та отримання інших послуг, необхідних для успішної адаптації.

Ментор буде надавати безпосередню допомогу жінкам ВПО, їхнім сім’ям та родичам у вирішенні поточних проблем та адаптації в нових громадах. Основні принципи роботи ментора включатимуть індивідуальний підхід, орієнтацію на потреби, врахування культурних та мовних особливостей, а також застосування командного підходу.

Процес менторства буде включати індивідуальні консультації, розробку стратегій вирішення проблем, а також допомогу у доступі до різних сервісів. Ефективне менторське супроводження сприятиме підвищенню економічної спроможності та покращенню якості їх життя жінок-ВПО. 

Для участі в менторському супроводженні напишіть лист на електронну пошту [email protected] або зателефонуйте за контактним номером телефону центру +38 066 867 37 52.

 

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО «Допоможи Вижити»і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.




Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році