Громадські активісти та поліція вчилася впроваджувати Community policing в Чернігові

8 вересня в Чернігові відбувся тренінг «Community policing: співпраця поліції та громади», до якого долучилися представники громадськості та поліції. Під час заходу учасники мали можливість ...

Додано:
Viktor Tarasov

Comm.polic.Chernihiv_8.09.2016_2
Громадські активісти та поліція вчилася впроваджувати Community policing в Чернігові

8 вересня в Чернігові відбувся тренінг «Community policing: співпраця поліції та громади», до якого долучилися представники громадськості та поліції.

Під час заходу учасники мали можливість познайомитись з досвідом співпраці поліції та громади, як за кордоном, так і проектами, які реалізуються наразі в Україні. Навчання проводилось на прикладах реальних успішних дій громадськості та адміністративної практики.

Як зазначила тренер заходу, керівник програми Експертного центру з прав людини Уляна Шадська: «Для напрацювання конкретних механізмів взаємодії та комунікації поліції та громади, спочатку необхідно сформувати громадські пріоритети охорони громадського порядку шляхом соціологічного дослідження чи простого анкетування».

Крім того, учасники тренінгу разом з представниками поліції обговорили нагальні проблеми міста в сфері безпеки Чернігова та напрацювали шляхи їх вирішення, шляхом залучення до проблеми громади, поліції та органів місцевого самоврядування.

«Відповідно до Закону України «Про національну поліцію», головним критерієм оцінки діяльності поліції є довіра громадян. Тому на сьогодні дуже важлива співпраця поліції та громади, реалізація спільних проектів, програм та ініціатив, спільно проводити патрулювання та здійснювати прийом громадян задля забезпечення реальної безпеки міста та громадян в цілому» – наголосила під час заходу представник Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерина Данькова.

 

Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках реалізації проекту «Безпечне місто – поліція Чернігова, орієнтована на громаду» за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та за сприяння Головного управління національної поліції України в Чернігівській області.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями