Гранти «Ділимося Хлібом» – на старті

З вересня 2023 року одразу шість благодійних і громадських організацій розпочинають виконання проєктів «Ділимося Хлібом» в рамках оголошеного у травні 2023 року Фундацією імені князів-благодійників ...

Додано:
rkraplych

photo_2023-09-05 07.17.06
Гранти «Ділимося Хлібом» – на старті

З вересня 2023 року одразу шість благодійних і громадських організацій розпочинають виконання проєктів «Ділимося Хлібом» в рамках оголошеного у травні 2023 року Фундацією імені князів-благодійників Острозьких конкурсу грантів за підтримки Global Fund for Community Foundations (Глобального Фонду для Фондів Громад).

До кінця 2023 року грантери Фундації імені князів-благодійників Острозьких за кошти гранту Global Fund for Community Foundations (Глобального Фонду для Фондів Громад) буде проведено не менше 20 інтеграційних сеансів для ВПО, людей з інвалідністю, ветеранів та їх родин.

Нагадаємо, що на конкурс було подано більше 100 запитів, із яких незалежні експерти розглянули 92 допущених до розгляду та визначили переможців конкурсу. 

У червні 2023 року 14 відібраних на умовах відкритого конкурсу учасників-претендентів на гранти пройшли тренінг для організаторів-фасилітаторів, які підписали Ліцензійні договори й отримали право проводити інтеграційні події «Ділимося Хлібом» за методологією  Фундації імені князів-благодійників Острозьких https://www.youtube.com/watch?v=67r4Yjh5s3E&t=890s 

Гранти Фундації імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Global Fund for Community Foundations (Глобального Фонду для Фондів Громад) отримали:

  • Благодійна організація «Міський центр допомоги «Благодать» (м. Рівне) ;
  • Громадська організація “Благодійний центр “Довіра” (смт. Теофіполь, Хмельницька обл.)
  • Громадська організація “Простір ідей” (м. Мала Виска, Кіровоградська обл.)
  • Громадська організація “ЗМІСТ ПОЛТАВА” (м. Полтава);
  • Громадська організація “Рух підтримки закарпатських військових – Ужгород” (м. Ужгород);
  • Громадська організація “Волинський центр розвитку територій” (м. Радивилів, Рівненська обл.)

Впродовж липня-серпня 2023 року фасилітатори готували зі своїми командами у своїх громадах проєкти Ділимося Хлібом, отримуючи консультації щодо плану дій, результатів, бюджетування.

В ході проєктно-консультаційної публічної діяльності до програми «Ділимося Хлібом» з липня 2023 року долучилося ще підготованих за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких 16 фасилітаторів із 9 ініціативних груп Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської та Львівської областей. Гранти на проведення 25 інтеграційних сеансів для ВПО Ділимося Хлібом надала компанія ДТЕК.

А в серпні 2023 року натреновано 7 організаторів-фасилітаторів інтеграційних подій Ділимося Хлібом, які проведуть не менше 14 інтеграційних сеансів у 7 селах Диканської громади організованих ГО Жіноча коаліція за фінансової підтримки Бюро гендерних стратегій і бюджетування (м. Полтава) та Трастового фонду ООН.

Таким чином, впродовж першої половини 2023 року Фундація імені князів-благодійників Острозьких підготувала мережу із  46 організаторів-фасилітаторів інтеграційних сеансів Ділимося Хлібом, які підписали ліцензійні  угоди й отримали детальні інструкції, якими мають право користуватися персонально. А також забезпечила грантовою підтримкою 16 благодійних, громадських організацій й ініціативних груп громадян, які проведуть до кінця поточного року більше 60 інтегаційних подій Ділимося Хлібом для не менше 1000 вимушених переселенців, осіб з інвалідністю, ветереанів і членів їх родин. І подарують не менше 5000 наборів хлібних продуктів для малозабезпечених родин і потребуючих громадян з різним статусом.

За цією діяльністю можна стежити із сайту https://pbof.org.ua/category/publ%d1%96kacii/


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

4 територіальні громади Чернігівщини посилять свою стійкість

Правозахисники вважають злочином проти людяності поводження з українськими дітьми в Білорусі

Катування і переслідування українців Росією треба розслідувати як злочини проти людяності – правозахисники

Навчіться управляти природними ресурсами - онлайн-курс від U-LEAD

Ріпкинська громада визначає структуру та наповнення Статуту

Освіта протягом всього життя: медійна грамотність для людей похилого віку