Готова концепція створення Карти правових реформ для ОГС

Упродовж кількох місяців експерти Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) дуже активно працювали над написанням концепції створення Карти правових реформ для громадянського ...

Додано:
Lilia Korop

ПРЕЗЕНТУЄМО КОНЦЕПЦІЮ СТВОРЕННЯ КАРТИ ПРАВОВИХ РЕФОРМ ДЛЯ ОГС (2)
Готова концепція створення Карти правових реформ для ОГС

Упродовж кількох місяців експерти Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) дуже активно працювали над написанням концепції створення Карти правових реформ для громадянського суспільства спільно з Центром демократії і верховенства права (ЦЕДЕМ) у межах проєкту USAID “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”.

У концепції чітко описані структура і методологія та виокреслені терміни роботи над Картою правових реформ для ОГС. 

 Ознайомитися з документом можна тут: українська та англійська версії.

Карта правових реформ для громадянського суспільства є аналітичним, візійним та полісі документом, що містить бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України.

Ці напрацювання покликані стати основою для формування Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026. Створення Карти правових реформ для громадянського суспільства допоможе систематизувати наявні проблеми і визначити чіткі заходи вирішення цих проблем. Для створення сприятливого правового середовища необхідна скоординована робота Уряду, Парламенту, органів місцевого самоврядування. Виконання цієї Карти має об’єднати зусилля громадянського суспільства і органів влади для забезпечення розробки, прийняття та реалізації всіх необхідних законопроєктів. 

Концепція стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціативна секторальної підтримки громадянського суспільства України». УНЦПД та ЦЕДЕМ несуть повну відповідальність за зміст, який може не відображати поглядів АМР США або Уряду Сполучених Штатів Америки.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи