FUNdraiser: навчання з фандрейзингу для соціальних проєктів

Платформа FUNdraiser спрямована на підтримку соціальних проєктів та громадських організацій. Ініціативу було створено ГО «Міжнародна агенція змін» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) ...

pexels-startup-stock-photos-7096
FUNdraiser: навчання з фандрейзингу для соціальних проєктів

Платформа FUNdraiser спрямована на підтримку соціальних проєктів та громадських організацій. Ініціативу було створено ГО «Міжнародна агенція змін» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

FUNdraiser створює можливості для молоді та громадських організацій, що допоможуть у реалізації соціально-корисних ідей, а також для пошуку партнерів та залучення коштів для проєктів.

Щоб допомогти молоді заглибитися у світ фандрейзингу, команда платформи запустила онлайн-навчання. Воно стартувало 12 червня у форматі фандрейзингового челенджу. До навчання долучилися 712 людей з різних регіонів України.

Під час навчання учасники та учасниці відкрили для себе різноманітні аспекти, необхідні для створення та успішного розвитку соціальних проєктів. Вони побудували логіко-структурну матрицю проєкту, склали фандрейзингову стратегію та познайомилися з більше ніж 100 інструментами залучення кошів. 

«Ті фандрейзингові інструменти, які були надані на платформі, були новими для нас. Ми дізналися про абсолютно інші методи та маємо багато ідей на майбутнє».

Дарина Колісник, учасниця команди «Дитячий садочок для ВПО «Теплі Обійми»

Учасники дізналися про основи роботи з волонтерами й комунікаціями, а також вдосконалили свої навички довгострокового планування, що є ключовим для успішної реалізації будь-якого проєкту. Загалом навчання охоплювало 15 різноманітних модулів.

навчання фандрейзингу

Крім теоретичних лекцій та практичних завдань, учасники також активно працювали над втіленням своїх проєктів. Фінансування на реалізацію цих проєктів команди мають залучити самостійно, використовуючи отримані під час навчання знання та інструменти.


unnamed (1)

Приклад проєкту 

Наразі частина з навчанням добігає кінця. Однак учасники продовжують працювати над своїми проєктами та готуватися до наступних етапів змагання. Найкращі команди, які зможуть залучити фінансування для своїх проєктів, потраплять у фінал, де будуть змагатися за додаткове фінансування у розмірі  5 000 доларів США. 

Якщо ви не хочете пропустити новини FUNdraiser та долучитися до наступного набору, слідкуйте за нашими соціальними мережами.

Знайти нас можна на платформах:

«Не бійтеся викликів та нових можливостей. Навчання на платформі дає багато цінних знань, які можна застосувати у різних сферах життя». 

Ольга Дубкова, учасниця команди Media Hub Action 

Для довідки

Платформу «FUNdraiser» створено ГО «Міжнародна агенція змін» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Зараз її діяльність підтримує Програма розвитку ООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares