Falling Walls Kyiv 2016: Наука перестала бути нудною

Удруге в історії нашої країни талановитим українцям надається унікальна можливість представити свої наукові бізнес-ідеї лідерам європейських думок в області науки, культури, мистецтва та бізнесу. ...

Додано:
klitschkofoundation

wall_190copy
Falling Walls Kyiv 2016: Наука перестала бути нудною

Удруге в історії нашої країни талановитим українцям надається унікальна можливість представити свої наукові бізнес-ідеї лідерам європейських думок в області науки, культури, мистецтва та бізнесу.

29 вересня 2016 р. у Києві під патронатом Фонду Кличко у КВЦ «Парковий» відбудеться всесвітня наукова конференція Falling Walls Lab Kyiv та зібрання науково обґрунтованих стартапів, інвесторів і лідерів громадської думки Falling Walls Venture Kyiv.

Falling Walls Lab можна порівняти з талант-шоу. З тією відмінністю, що в залі сидять представники найпрестижніших інститутів і лабораторій світу, вчені зі світовими іменами і на сцені не співають, а проводять наукову доповідь.

Але час виступу і на розважальному конкурсі, і на науковому приблизно однаковий: три хвилини. Три хвилини для доповіді і три слайда для презентації. Це регламент прогресивної всесвітньої конференції Falling Walls для амбітних і сміливих проектів у галузі науки, бізнесу, технологій, культури та мистецтва.

Проект Falling Walls був представлений 9 листопада 2009 року. Дата обрана не випадково: рівно 20 років тому в цей день впала Берлінська стіна. Звідти і гасло проекту: «Яка стіна впаде завтра». Стіни в концепції конференції символізують проблеми, які вирішують її учасники.

Віталій Кличко, засновник Фонду Кличко: «Коли ми говоримо про науку в Україні, нам є чим пишатися. Київ запускає технології розумного міста, щоб зробити життя киян комфортнішим. Чого нам не вистачає? Майданчиків і можливостей для розкриття цього потенціалу, а також попиту від великого бізнесу. Ми намагаємося це змінити. Наукові проекти Falling Walls Lab та Falling Walls Venture в Києві – це черговий крок до визнання нашої країни в європейському науковому співтоваристві, відродження віри в українську науку і шанс для Києва стати одним з респектабельних наукових центрів Європи».

Першим представником нашої країниу Falling Walls Lab була Аліна Носенко, директор Фонду Кличко, яка виступила у Берліні в 2012 році.

Аліна Носенко, директор Фонду Кличко: «У недавньому звіті Європейської комісії про рівень інновацій Україну випереджають більше 30 країн. Нам потрібно активніше інтегруватися у світове наукове співтовариство, покращувати фінансування R&D напрямку, підвищувати інноваційність малого та середнього бізнесу. Falling Walls Lab та Falling Walls Venture покликані стимулювати суспільство для вирішення цих завдань. У наступному році ми плануємо розвивати проект в Україні, проводити регіональні лабораторії. Продовжувати руйнувати стіни у Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові».

До проведення Falling Walls Lab Kyiv 2016 долучилися компанії «EPAM», «SoftServe», «GlobalLogic», «Bayer» та «Microsoft Україна».

«Сьогодні саме ІТ-галузь, як каталізатор, глибоко проникає в усі сфери – медицину, сільське господарство, автомобільну промисловість,  медіа – і стимулює їх розвиток. ІТ дозволяє подолати безліч звичних обмежень і бар’єрів, сприяє зростанню української економіки та інтелектуального потенціалу нашої країни. Разом з іншими провідними ІТ-компаніями ми підтримуємо проведення Falling Walls Kyiv 2016, оскільки не тільки віримо в інтелектуальний потенціал України, а й розуміємо, що його потрібно підживлювати і створювати умови для його реалізації», – підкреслив керуючий директор GlobalLogic в Україні Ігор Бєда.

«Найцінніше для нас – це знання та сміливість. Головні інвестиції «Bayer» спрямовані на розвиток  людей, що бажають досягти успіху – у дослідженнях, виробництві, маркетингу – і тих, котрі можуть навчатися та працювати у будь-якій точці світу. Ми інвестуємо у створення умов, що мотивують молодих людей з неймовірною жагою до знань створювати революційні рішення у майбутньому» – вважає Володимир Домалюк, керівник аграрного підрозділу компанії «Bayer» в Україні.

Організатори Falling Walls Lab Kyiv та Falling Walls Venture Kyiv вже отримали понад 50 заявок від потенційних учасників. Очікується, що їх буде близько 100.

wall_190copy

Кращих спікерів чекає глобальна світова наукова арена Falling Walls у Берліні 8-9 листопада, де їх слухачами будуть нобелівські лауреати, редактори головних світових видань та політичні діячі планетарного масштабу.

Для того щоб взяти участь у Falling Walls Lab Kyiv 2016 та Falling Walls Venture Kyiv, необхідно подати заявку до 11 вересня 2016 року.

Докладніше:

klitschkofoundation.org/projects/science/falling-walls-lab-kyiv/

falling-walls.com/lab

falling-walls.com/venture

Прикладами успішного впровадження прогресивних ідей є проекти-переможці минулих років. У їх числі:

– Створення кібернетичної рукавички для спілкування сліпоглухих людей;

– Використання харчових відходів для виробництва електроенергії;

– Застосування танінів і наночасток для знищення ракових клітин;

Ці та інші зухвалі ідеї втілені в життя і вже допомагають людям.

Наука перестала бути нудною! Чекаємо вас на на Falling Walls в Києві!

Додаткова інформація для ЗМІ:

Максим Розенко, +38 0503429223,+38 067 445 00 82,

[email protected]


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи