Фахівці БО “Світло надії” навчають представників МДГ Полтавщини з протидії торгівлі людьми

Сьогодні фахівці БО “Світло надії” розпочали дводенний тренінг «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» ...

Додано:
annetkaklim

15378814982
Фахівці БО “Світло надії” навчають представників МДГ Полтавщини з протидії торгівлі людьми

Сьогодні фахівці БО “Світло надії” розпочали дводенний тренінг «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» для представників мультидисциплінарних робочих груп з протидії торгівлі людьми Глобинського, Новосанжарського, Козельщанського та Кременчуцького районів.

“У період з 2016 по 2018 рр. у Полтавській області було встановлено 8 офіційних статусів осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Ми розуміємо, що ця проблема латентна, тому важливо зараз підвищити рівень знань, умінь та навичок учасників за програмою протидії. Необхідно виявляти та встановлювати офіційні державні статуси особам, які постраждали від торгівлі людьми” – зазначає Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО “Світло надії”.

Під час тренінгу учасники розглянули нормативно-правову базу з протидії торгівлі людьми на прикладі міжнародного  та національного законодавства. Визначили чинники її виникнення та відпрацювали практичні навички у групах. Особливу увагу  приділили важливості ефективного функціонування районних МДГ за напрямком виявлення, ідентифікації та надання допомоги постраждалим.  

“Подібні заходи потрібно проводити, бо залучення усіх груп сприятиме ефективній роботі за напрямком протидії торгівлі людьми. Знання, які ми отримаємо, дозволять виявляти більше постраждалих та надавати їм необхідну допомогу”, – розповідають учасники тренінгу.

Тренінг проводиться у рамках проекту «Забезпечення сталості функціонування національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Полтавській області». Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»