“Дизайн змін” для ефективного розвитку власних проектів

З 25-го по 28-го липня в Чернігові в рамках проекту «Конфлікт як шанс» був проведений третій навчальний семінар на тему «Дизайн змін». Організований в Україні Чернігівським центром гуманістичних ...

Додано:
Center Ahalar

IMG_20170727_121008_HDR
“Дизайн змін” для ефективного розвитку власних проектів

З 25-го по 28-го липня в Чернігові в рамках проекту «Конфлікт як шанс» був проведений третій навчальний семінар на тему «Дизайн змін». Організований в Україні Чернігівським центром гуманістичних технологій «АХАЛАР» спільно зі словацькою організацією «PDCS» за фінансової підтримки Slovak Aid.

IMG_20170726_103236_HDR

Учасники семінару з різних куточків України були готові до презентації власних проектів розвитку місцевих громад. Вони чітко визначилися з проектами, зареєстрували їх на сайті Добродєл і підготували домашнє завдання з презентації власних справ. Семінар розпочався з опрацювання очікувань кожного учасника і короткому представленні проектів.

Основна робота була спрямована на виявлення та усунення складнощів у реалізації проекту. Через SWOT-аналіз (метод стратегічного планування) виявляли сильні і слабкі сторони, можливості і загрози в реалізації проекту.

IMG_20170727_172635

Аналіз обмежень в реалізації ініціатив виявив основні блоки роботи в групі. Лідери громад розглянули детально тему мотивації, командоутворення та правильної постановки завдань, комунікації в групі, індивідуального підходу до кожного і отримання зворотного зв’язку. Багато інсайтів були отримані через ігрові компоненти.

IMG_20170727_100502_HDR

Також, учасники отримали інформацію як вести комунікацію з громадою через соціальні мережі, спеціальні платформи, які допомагають в реалізації проектів. На прикладі роботи з сайтом Добродєл докладніше розглянули інструменти по залученню аудиторії, як ефективно презентувати свої справи.

IMG_20170727_145857_HDR

На цьому проект не завершується. Ми очікуємо подальшу реалізацію кожного презентованого проекту. Також, багатьох учасників чекає стажування в Словаччині і отримання міні-грантів, а також допомога для проведення фестивалів. Та абсолютно для всіх учасників проекту «Конфлікт як шанс» відкрита програма «мобільності» – фінансування поїздок один до одного для обміну досвідом.


 

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи