Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді: юридичні аспекти

24 вересня 2024 року відбувся крайній вебінар із циклу «Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді». Він стосувався юридичних аспектів функціонування коворкінгів.Саме питання ...

Додано:
powerreform

заставка_юр24092024
Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді: юридичні аспекти

24 вересня 2024 року відбувся крайній вебінар із циклу «Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді». Він стосувався юридичних аспектів функціонування коворкінгів.

Саме питання юридичного налагодження діяльності майстерень найбільше турбувало слухачів ГО «Інститут Громадянського Суспільства» протягом усього циклу заходів. І це не дарма, адже без правильного правого оформлення діяльність коворкінгів могла б провадитися дуже обмежено і не сповна. Тому на цій зустрічі ми послухали професійного юриста та детально розібралися у всіх юридичних нюансах.

1-1024x494.png

 

Цього разу спікерами були наші освітні експерти, керівники коворкінгів і, звісно ж, професійний юрист. Традиційно зустріч модерував Маркіян Дацишин – національний експерт з питань місцевого розвитку. До розмови приєдналися Сергій Дятленко – національний експерт з питань освіти, Іван Савицький –національний експерт з питань шкільного підприємництва та Микола Василенко – директор Пирятинського ліцею №6. Спікери ділилися власним досвідом правового оформлення подібних організацій. 

Найважливішим моментом стала доповідь Максима Скундзі – юриста, партнера юридичної компанії «M&A Legal group».

5-1024x598.png

Пан Максим розповідав про шляхи правильного правового оформлення коворкінгів. Зокрема звучали поняття неприбуткових організацій, чи можливо використати громадську організацію для створення коворкінгу, і як це зробити коректно. Наші учасники почули покрокові інструкції юридичного оформлення коворкінгу, розуміють як заповнювати договори про освітні послуги, заключати меморандуми про співпрацю та як ефективно залучати бізнес до роботи.

6-1024x607.png

 Запис вебінару є вільному доступі за посиланням 

Презентації спікерів можна знайти тут:

Створення коворкінгу. Юридичні спекти. (Максим Скундзя, юрист, партнер юридичної компанії «M&A Legal group».)

Гроші і освіта. (Сергій Дятленко, освітній експерт)

ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ШКІЛЬНИХ КОВОРКІНГІВ.  Два роки досвіду у Пирятинській громаді (Маркіян Дацишин) 

А також посилання на видання про коворкінги:

Видання “Шкільні коворкінги як інструмент місцевого розвитку під час війни”

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді

Видання “Розбудова ланцюжків доданої вартості в економіці Пирятинської громади” 

Важливе нагадування для учасників наших вебінарів! Наприкінці жовтня (21-23) відбудеться семінар-тренінг у Пирятині. Ми оберемо 5 найактивніших учасників, яких запросимо долучитися до заходів із покриттям усіх витрат. Якщо саме ви хочете взяти участь у офлайн семінарі в Пирятині, то надішліть на нашу електронну скриньку ([email protected]) короткий мотиваційний лист.

Дедлайн – субота 28.09 (включно). 

Нагадуємо, що вебінари проводяться за підтримки ГО «Інститут Громадянського Суспільства» у партнерстві з Пирятинською міською радою за підтримки Європейського Союзу у межах проєкту «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання».


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи