Допомога українцям з інвалідністю в Німеччині: корисні контакти

Цього тижня  EnableMe Ukraine розпочала партнерство з DSEE, у рамках якого протягом наступних трьох місяців  надаватиметься інформація та підтримка всім українцям з інвалідністю, які зараз ...

Ukraine
Допомога українцям з інвалідністю в Німеччині: корисні контакти

Цього тижня  EnableMe Ukraine розпочала партнерство з DSEE, у рамках якого протягом наступних трьох місяців  надаватиметься інформація та підтримка всім українцям з інвалідністю, які зараз перебувають у Німеччині.

Офіційно 2,8 мільйона українців мають різні види інвалідності, близько 500 тисяч із них через війну залишили Україну та отримали прихисток в різних країнах Європи. Багатьом із них важко знайти інформацію рідною мовою. Відповідно, адміністративні процедури, отримання допомоги та їхня житлова ситуація є серйозною проблемою.

Germany for Ukraine

Тепер українці з інвалідністю в Німеччині можуть отримувати підтримку та інформацію рідною мовою просто зі свого мобільного телефону:

  • Спільнота EnableMe, де наші експерти та волонтери надають цілодобову підтримку та інформацію. Тут можна отримати інформацію від лікарів, психологів, юристів, кадровиків та експертів з релокації. Ви також знайдете тут дружню підтримку та матимете можливість подружитися.
  • У контентній частині міститься життєво необхідна інформація на теми евакуації, переселення, адміністративних процедур, реабілітації та доступу до важливих контактів в Україні, Європі та, звичайно, Німеччині.
  • На вебінарах експерти також відповідають на конкретні запитання, наприклад «Де я можу отримати медичну чи психологічну допомогу?» «Хто мені допоможе з проблемами інтеграції» або «Де я можу знайти роботу?»

Офіційні сторінки EnableMe Ukraine в соціальних мережах:

Facebook Instagram LinkedIn Telegram

 


Тематика публікації:                 

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку