Добре попрацювали, бо добре нагадали

Не один рік цей смітник бентежив мешканців прилеглих будинків, люди вже називали його філією Макухівки, смітник знаходився між дитячим садочком, пров. Давидовського, 12 та рядом житлових будинків. ...

Додано:
socium.pl

DSC_0076 modified
Добре попрацювали, бо добре нагадали

Не один рік цей смітник бентежив мешканців прилеглих будинків, люди вже називали його філією Макухівки, смітник знаходився між дитячим садочком, пров. Давидовського, 12 та рядом житлових будинків.

В рамках інформаційного проекту “Екологія та здоров’я людини», метою якого є привернення уваги суспільства та місцевих органів влади до екологічних проблем м.Полтава, перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков зазначив, що нажаль це далеко не перший багаторічний міні-смітник у нашому місті, таку картину можна спостерігати в кожному районі та мікрорайоні.

Особливо зараз під час спеки, це не тільки жахливий вигляд, а і джерело інфекційних хвороб, мишей, гризунів та постійний сморід, тому, ми вирішили звернути увагу і на цей об’єкт: зробили сюжет, висвітлили його в ЗМІ (назва – «Біля Полтавського дитячого садочка знаходиться справжній смітник!», посилання на статтю) поширювали у соціальних мережах, написали скаргу на ім’я Полтавського міського голови такого характеру:

– доручити відповідним службам в місячний термін провести прибирання даної дільниці, виявити джерело забруднення та поставити це питання на особистий контроль;

– оголосити догани керівництву управління ЖКГ, які багато років не звертали увагу на цю дільницю;

– надати письмову відповідь за своїм підписом по цим питанням.

Тепер, ця територія має пристойний вигляд. Комунальники, нарешті звернули увагу на цю дільницю, виконали свою роботу, за яку отримують заробітну платню. Жителі прилеглих будинків були дуже задоволені тим, що асоціація звернула увагу на цей смітник, який роками не давав спокою багатьом родинам. Чекаємо на офіційну відповідь від комунальників в т.ч. і по іншим нашим запитам в рамках акцій: «Підтримай заходи із запобігання травматизму» та «Екологія та здоров’я людини», зокрема:

  • ремонт центрального підземного пішохідного переходу (петиція, що набрала голоси, напочатку 2016 року);
  • ремонт дороги (спуску) із Білої альтанки (петиція, що набрала голоси, напочатку 2016 року);
  • вжиття дій по небезпечному тротуару по буль. Б.Хмельницького, 5 навпроти супермаркету (скарга);
  • вжиття дій щодо небезпечного пішохідного переходу на кінцевій зупинці «Левада» (скарга);
  • вжиття дій щодо ізолювання канави витоку нечистот із ринку, вздовж житлових будинків по вул. Давидовського (скарга) та ін. запитах.

DSC_0075 modified DSC_0076 modified DSC_0077 modified бак бак 2 жалоба4


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку