Для програми “Діти та війна. Навчання технік зцілення” навчають нових тренерів/ок

В січні та лютому 2023 року в рамках проєкту «СПІЛЬНО. Соціальні послуги» відбулося три 2-денних онлайн тренінги «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для практичних психологів, педагогів, ...

Додано:
hopewwukraine

21
Для програми “Діти та війна. Навчання технік зцілення” навчають нових тренерів/ок

В січні та лютому 2023 року в рамках проєкту «СПІЛЬНО. Соціальні послуги» відбулося три 2-денних онлайн тренінги «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для практичних психологів, педагогів, надавачів соціальних послуг. Бажаючих було так багато – більше 100 осіб на перший анонсований у січні тренінг, що організатори (благодійні фонди «Надія по всьому світові» та «СОС Дитячі Містечка Україна») ухвалили рішення провести додаткові тренінги для всіх бажаючих. Загалом навчання пройшли 120 спеціалістів. Тренінги проводили психологині проєкту «Рука допомоги Україні» – Ірина Сухова і Тетяна Обоянська. Дякуємо всім партнерам за плідну співпрацю! Щиро дякуємо за фінансову допомогу і підтримку Канадсько-українській фундації (CUF).

   12

Проєкт «СПІЛЬНО» впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій: «Українська мережа за права дитини», Партнерство «Кожній дитині», «СОС Дитячі Містечка Україна», «Соціальна Синергія», «Дніпровська ліга соціальних працівників» та ГО “ВО”Клас”.

ПРО МЕТОДОЛОГІЮ ПРОЄКТУ

Методика «Діти та війна. Навчання технік зцілення» – це дієвий інструмент психологічної самодопомоги для людей з травматичними наслідками в зв’язку з воєнними діями, стихійними лихами та іншими катаклізмами. Вона чудово працює як з дітьми, так і з дорослими, оскільки є результатом сукупного багаторічного досвіду безпосередньої роботи з людьми, які пережили війну та катастрофи. Методику було розроблено в 1998 році фахівцями Інституту психіатрії в Лондоні (Велика Британія) і Центру кризової психології в Бергені (Норвегія) та випробувано після землетрусів у Греції, Туреччині, Китаї та Ірані, цунамі в Південно-Східній Азії, а також у конфліктних регіонах в Африці, на Шрі Ланці, в Палестині, Сирії, Іраку, Україні. Українською мовою навчальний посібник «Діти та війна. Навчання технік зцілення» перекладено та адаптовано фахівцями Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (Львів, Україна). З 2015 року він успішно використовується для навчання тренерів та проведення курсів терапії в Україні в рамках проєкту «Рука допомоги Україні», що реалізується Благодійним фондом «Надія по всьому світові» за підтримки американських та канадських партнерів, благодійних організацій HOPE worldwide (США) та HOPE worldwide Canada (Канада).

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Міжнародний благодійний проєкт «Рука допомоги Україні» існує з 2015 року. Він спрямований на поліпшення соціально-емоційного та психологічного стану дітей, травмованих війною, і членів їхніх сімей, які стали свідками і постраждали через війну проти України. Проєкт готує інструкторів для роботи з методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»; надає психологічну допомогу дітям та батькам, що постраждали через військові дії, навчає їх навичок психологічної саморегуляції та самодопомоги, методів релаксації; сприяє співпраці тренерів із державними соціальними службами з метою забезпечення негайної уваги з боку фахівців у випадках легких і важких психічних проблем, а також постійного подальшого догляду і соціальної підтримки. Більше інформації про проєкт можна знайти на сайті БФ «Надія по всьому світові».

Контактна особа для ЗМІ: Ольга Батюк, моб. +38 050 359 7266 (Viber, Telegram, WhatsApp), [email protected]


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Новий зелений навчальний рік з EU Youth Cinema: Green Deal

Безкоштовні можливості для жінок 48+ у Львові

Пріоритети та ранжування місцевих стратегій і планів відновлення Миколаївщини

111 нових вакансій на Громадському Просторі

«Наша позиція — чітка відповідь на запити громад»: результати, досягнення та виклики червоноградської ГО «МІЦь»

ZDOROVI на eHealth Summit 2024: цифровізація медицини в Україні триває попри виклики