Для фермерів та охочих відкрити сімейну ферму відбувся Регіональний Молочний Форум

Щоб українські села активніше розвивалися, відроджувалася вітчизняна молочна галузь, щоб заробітчани поверталися працювати додому, а на карті України з’являлося дедалі більше сімейних молочних ферм — ...

IMGL8978 (1) – копія
Для фермерів та охочих відкрити сімейну ферму відбувся Регіональний Молочний Форум

Щоб українські села активніше розвивалися, відроджувалася вітчизняна молочна галузь, щоб заробітчани поверталися працювати додому, а на карті України з’являлося дедалі більше сімейних молочних ферм — з такою метою відбувся Регіональний Молочний Форум онлайн.

“В організатора Молочного Форуму — благодійного фонду “Любіть Україну” було в планах провести подію наживо. Проте через несприятливу ситуацію в Україні з пандемією COVID-19 вирішили провести подію онлайн”, – розповів керівник проєктів РОБФ “Любіть Україну” Олександр Лісовський.

Регіональний Молочний Форум було проведено у рамках міжнародного інвестиційного форуму “Український Економічний Ренесанс Форум”.

Як повідомив Олександр Лісовський, у події висловили бажання взяти участь понад 200 осіб, хоча очікували на 100. Крім того, Українська кооперативна федерація, з якою співпрацює фонд, у цей час проводила Ренесанс Форум та запропонувала співпрацювати. Тож запрошені фермери та мешканці сіл, які зацікавлені у молочному фермерстві, взяли участь у вебінарах Форуму 25-26 липня.

Під час вебінарів президент Української кооперативної федерації (UCF) Михайло Корилкевич, керівник проєкту “Сімейні молочні інвестиції” Максим Швець та керівник проєктів фонду “Любіть Україну” Олександр Лісовський розповіли про розвиток мережі сімейних молочних господарств, про досягнення проєкту “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села” та про великі можливості, які відкриває проєкт з імпакт інвестування “Сімейні молочні інвестиції”.

Загалом, у рамках впровадження проєкту “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села” вже досягнуто таких результатів:

  • відкрито 41 сімейну молочну ферму (20 – під час впровадження проєкту), в тому числі — чотири показові;
  • підготовлено вісьмох дорадників, кожен з яких спеціалізується на своєму напрямку роботи;
  • на початку серпня заплановано відкриття навчального центру в Рівненській області та онлайн методично-навчального центру в Хмельницькому;
  • участь у навчаннях для фермерів взяли більше ніж 1200 осіб;
  • команда проєкту працює над створенням сільськогосподарських кооперативів.

У Молочному Форумі взяли участь представники Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та інших областей України. За онлайн-подіями спостерігали також учасники з Бельгії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Італії, США, Канади, Литви.

Один з фрагментів відеопрезентації під час Форуму — презентацію президента UCF Михайла Корилкевича — можна переглянути на каналі YouTube.

Проєкт “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села” впроваджується Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну” у рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Прес-служба РОБФ “Любіть Україну”


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії

Громадськість та влада обговорили шляхи об’єднання зусиль для відновлення громад Луганщини

Регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»: заявки приймаються до 30 квітня

Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

В Червонограді відбулась реколекційна зустріч в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»