Civil Match: як НГО з 10 країн знайшли партнерів на онлайн-події?

Як діяти громадянському суспільству, його активістам та інституціям в час і закритих кордонів? Як налагоджувати комунікацію з міжнародними партнерами і шукати нових?Що створювати в ці буремні часи і ...

Додано:
Vera Gruzova

Civil match
Civil Match: як НГО з 10 країн знайшли партнерів на онлайн-події?

Як діяти громадянському суспільству, його активістам та інституціям в час і закритих кордонів? 

Як налагоджувати комунікацію з міжнародними партнерами і шукати нових?

Що створювати в ці буремні часи і як?

 

Читайте про успішний приклад онлайн-події Civil Match

 

civil match

612 організацій громадянського суспільства з 10 країн Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Франції, Грузії, Німеччини, Молдови, Польщі, Росії та України (Програма Східного партнерства + ще 3 країни) стали частиною масштабного онлайн-заходу, який відбувся 24-26-го липня. Civil Match це захоплюючий проект, спрямований на те, щоб організації могли встановити контакти, знайти партнерів, та підготуватися до впровадження міжнародних впливових проектів.

Civil Match та Civil Match Forum це програми, ініційовані Гете-Інститутом Україна. Це проект співпраці між Гете-Інститутом, Інша Освіта, WECHANGE, Digitizing.Space та Східноєвропейською мережею освіти громадянства. Він фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Метою Civil Match було створення інтенсивного середовища для сприяння співпраці, інкубації ідей, підтримки розробки нових вражаючих проектів та зосередження уваги на ефективних міжнародних партнерствах для учасників громадянського суспільства.

Катаріна Геріг, співпраця громадянського суспільства, Гете-Інститут Україна:

«Ми вважаємо, що в кризові періоди співпрацювати ще важливіше! Інститут Гете дуже радий, що, незважаючи на сучасні виклики, так багато людей могли зібратися та спілкуватися. Потужним учасникам громадянського суспільства потрібні потужні мережі та безпечні платформи для співпраці в режимі офлайн та онлайн. У цьому сенсі онлайн івент та налаштування контактів були радісним та результативним кроком до майбутнього Civil Match Forum. Civil Match, таким чином, не закінчився, це був лише початок нових міжнародних партнерств та вражаючих ідей проекту».

Приєднання до Civil Match значно збільшило шанси організацій подати заявку на Civil Match Forum (21-24 вересня 2020 року) — 4-денний онлайн-захід для зустрічей однодумців, глибоких дискусій щодо міжнародної співпраці в періоди (пост)пандемії та співпраця над ідеями нових проектів. Форум завершиться проектним пітчем, а три найкращі ідеї проекту будуть нагороджені призами по 3000 євро кожна.

347 організацій були зібрані перед подією та зустрілися на платформі, а 4 матчі були нагороджені призами. Категорії Civil Match зосередилися на заклику до програми співпраці громадянського суспільства з боку Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Окрім потужних міжнародних зв’язків як основної цінності події, учасники виграли призи по 1000 євро на кожному з 4 наступних треків:

  • Плюралізм та медіа: посилення плюралізму встановлення та сприяння плюралізму інформації, думки та засобів масової інформації. Переможцями є газета «Mingachevir Ishiglari», Азербайджан та ForSet, Грузія
  • Культура та молодь: сприяння обговоренню цінностей зміцненню цінностей за допомогою діалогу громадянського суспільства та культурних заходів. Переможцями є SWYAA Росія, громадська організація garagErasmus4Eerevan, Вірменія та Айцона-Дайцона, Грузія
  • Осівтні заходи: відкриття перспектив майбутнього академічна, професійна та соціально-політична підготовка та заходи щодо подальшого навчання. Переможцями стали Ліга толерантності, Україна, Асоціація «HaKoach», Польща та Український союз єврейських студентів, Україна
  • Вирішення конфліктів: сприяння діалогу та взаєморозумінню відновлення довіри, втраченої внаслідок територіальних конфліктів. Переможцями стали Асоціація сталого розвитку Грузії, Грузинський та молодіжний драматичний театр «AmaTea», Україна

Сьогоднішні цифрові інструменти дали змогу учасникам громадянського суспільства легко налагоджувати зв’язки та відчути атмосферу справжньої офлайн події. За допомогою команди Digitizing.Space, 1100+ учасників Civil Match змогли зустріти колег з 10 країн, залишаючись вдома біля свого дивана та ноутбука, та не турбуючись про безпеку.

civil match

civil match

Організації мали чудовий шанс обговорити громадянські виклики в усьому світі та на локальному рівні, зустрітися з правильними партнерами для міжнародних спільних проектів, ознайомитись з історіями успіху транскордонних проектів та ефективної міжкультурної комунікації, почати будувати міжнародні партнерські стосунки, засновані на довірі та дружбі. Також вони могли зв’язуються з донорськими організаціями, щоб дізнатись про останні оновлення заявок на отримання грантів для міжнародних громадських проектів.

 

Анастасія Слепцова, керівник Civil Match, співзасновниця Digitizing. Space:

«Нові часи створюють нові виклики, і світ стає цифровим швидше, ніж ми очікували. Цифрові технології врятували нас у часи карантину і, думаю, залишаться. І ми раді, що після Civil Match кожен учасник став трохи більше володіти онлайн-інструментами та платформами, ніж раніше.

Це був експериментальний проект для всіх нас, і ми раді, що Civil Match показав, що ефективні міжнародні партнерства можливі навіть тоді, коли кордони закриті».

Для подальшої, більш глибокої розробки вашої ідеї проекту міжнародного співробітництва та отримання підтримку для її реалізації подайте заявку на Civil Match Forum до 23 серпня.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Cedos допоможе Сумській громаді в розробці Концепції інтегрованого розвитку

Запущено безкоштовну гарячу лінію юридичної допомоги для ВПО

Лауреати конкурсу «10 років Євромайдану: як європейські цінності визначили шлях України» отримали відзнаки

В Ужгороді пройшов п’ятий воркшоп Women Biz Days 2024 для жінок-підприємиць

В Одесі для фахівців соціальної сфери Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» організував навчання

Законодавчі ініціативи та активна громадська участь: кроки до сильної місцевої демократії