Чернігів приєднався до Всеукраїнської акції “Небезпеку видно не одразу!”

 18 жовтня, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, громадські активісти та представники владних органів в Чернігові провели інформаційно-просвітницьку акцію, спрямовану на ...

Додано:
Viktor Tarasov

Euro-Anti-Traffic.Day_Chernihiv_18.10.2017_2
Чернігів приєднався до Всеукраїнської акції “Небезпеку видно не одразу!”

 18 жовтня, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, громадські активісти та представники владних органів в Чернігові провели інформаційно-просвітницьку акцію, спрямовану на привернення уваги громадян та ЗМІ до проблеми торгівлі людьми у регіонах.

Політична та економічна ситуація в Україні негативно вплинула на усі сфери життя суспільства. Протидія торгівлі людьми не визначається як пріоритетна діяльність, хоча і 2017 рік оголошений роком боротьби з торгівлею людьми. У зв’язку з цим виникає необхідність привернення уваги до даної проблеми з новою силою. Україна залишається країною постачання, транзиту та стала країною призначення – випадки торгівлі людьми також зафіксовано всередині України. Це стосується і мешканців Чернігівської області, яка є одним з лідерів трудової міграції.

В рамках Всеукраїнської акції “Небезпеку видно не одразу!” пройшли масові заходи в різних регіонах України. Під час акції в Чернігові розповсюджувалась друкована продукція відповідної тематики, відбувалась активна взаємодія організаторів зі ЗМІ, розповсюджувалась соціальна реклама, проходила популяризація номеру Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (безкоштовно номери 0800-505-501 та 527 – безкоштовно для користувачів стаціонарних телефонів та операторів мобільного зв’язку) та відбувалась роздача повітряних кульок з номером гарячої лінії батькам з дітьми на знак підтримки процесів зменшення явища торгівлі людьми в Європі.

Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за сприяння Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Служби у справах дітей Чернігівської ОДА, Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, управління Державної міграційної служби в Чернігівській області, Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ГУНП України в  Чернігівській області та за підтримки представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»

Високопілля в центрі уваги: початок роботи діалогової групи з відновлення

DOCU/УКРАЇНА: від особистого до спільного