Будинок вільних людей – прихисток для переселенців

«Будинок вільних людей» та «IDP HUB» у Києві – місця для зустрічі переселенців зі сходу та Криму: ініціативної молоді, підприємців, батьків із дітьми, волонтерів-фахівців та простих киян, які не ...

563-2
Будинок вільних людей – прихисток для переселенців

«Будинок вільних людей» та «IDP HUB» у Києві – місця для зустрічі переселенців зі сходу та Криму: ініціативної молоді, підприємців, батьків із дітьми, волонтерів-фахівців та простих киян, які не втрачають будь-якої можливості бути корисними в проектах підтримки своїх співгромадян або відновленні життєдіяльності східних територій країни. У цих центрах постійно відкриті двері для будь-якого нового мешканця міста, який був вимушений залишити своє налагоджене життя, переїхавши до столиці. Саме тут його зустрінуть однодумці в дружній атмосфері, готові поділитися досвідом адаптації, пошуку роботи, зняття психологічного стресу та позбавлення від кризового стану.

У центрах постійно працюють дискусійні клуби, наприклад «Як жити після війни», проходять професійні навчання, психологічні тренінги, відбувається ко-воркінг щодо спільних ідей розвитку власного бізнесу, втілюються нові проекти фінансової підтримки. «Будинок вільних людей» та «IDP_HUB» – це спільні проекти громадських організацій, які злагоджено працюють у сфері підтримки осіб, постраждалих від воєнних дій на сході України, надаючи соціальну, психологічну, гуманітарну, медичну допомогу або діючи в напрямку відновлення соціальної та освітньої сфери на зруйнованих територіях.

«Життя з нової сторінки» – цикл відеосюжетів, присвячений проблемам вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на Полтавщині.

Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.


Тематика публікації:       

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку