Більше 850 тис. українців втратили роботу в Луганській та Донецькій областях

Відомо, що проблема працевлаштування на новому місці для переселенців із зони АТО - одна з найбільш актуальних. Однак, внутрішньо переміщені особи стикаються з труднощами пошуку роботи не стільки ...

ВПО
Більше 850 тис. українців втратили роботу в Луганській та Донецькій областях

Відомо, що проблема працевлаштування на новому місці для переселенців із зони АТО – одна з найбільш актуальних. Однак, внутрішньо переміщені особи стикаються з труднощами пошуку роботи не стільки через відсутність професійного досвіду або, приміром, небажання працювати, скільки через відсутність пропозицій на ринку.

Переселенці, навпаки, як правило, мають вищу освіту і певний професійний рівень, але український ринок вакансій готовий запропонувати їм лише малооплачувані трудові спеціальності, при цьому, навіть таких пропозицій небагато.

Так чи інакше, як показують результати роботи Реєстру безробітних переселенців, який функціонує на базі МГО «Луганське земляцтво», переселенці у своїй більшості готові йти і йдуть на будь-яку роботу. Причини більш ніж зрозумілі. Крім того, що абсолютна більшість з них не має постійного житла і змушені оплачувати зйомне житло, їм так само потрібно годувати свої сім’ї і дітей.

Але як показує статистика, опублікована Українським аналітичним центром, з проблемою відсутності роботи гостро зіткнулися не тільки переселенці, а й жителі підконтрольної Україні частини Луганської та Донецької областей.

Зокрема, за період з 1 липня 2014 по 1 липня 2015 кількість українців, які втратили роботу в цих регіонах, перевищила вже 850 тис.

Загалом же по Україні протягом року залишилися без робочого місця більше 1,3 млн. чоловік.

Джерело : Прес-служба МГО “Луганське земляцтво”


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями