Безпекові плани розроблено для 14 громадських організацій-учасниць проєкту

Наявність в організації плану безпеки – одна з важливих умов її ефективного функціонування в нинішніх обставинах невизначеності, що дозволить спланувати дії на випадок надзвичайної ситуації та ...

Додано:
Halyna Seheda

07.04.2023_parr_red
Безпекові плани розроблено для 14 громадських організацій-учасниць проєкту

Наявність в організації плану безпеки – одна з важливих умов її ефективного функціонування в нинішніх обставинах невизначеності, що дозволить спланувати дії на випадок надзвичайної ситуації та зміцнити спроможність публічного сектору загалом.

Безпекові плани розроблялися для відібраних громадських організацій у межах проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», який реалізовується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

«План безпеки чи безпекові політики – це не формальні речі, а координація ресурсів і зрозумілі кроки, які гарантують чітке розуміння для всіх членів організації того, куди і як рухатися в умовах небезпеки. За обмеженого часу і непередбачених обставин звичайні канали управління та комунікацій можуть не спрацювати. Стрес, який є супутником таких ситуацій, зазвичай заважає прийняттю правильних рішень і, як наслідок, може спричинити серйозні втрати. А добре продуманий і організований план реагування на надзвичайні ситуації допоможе усунути ці проблеми. Розроблені плани є унікальними для кожної організації. Вони включають різні аспекти, зокрема специфіку регіону та наявність ресурсів в умовах війни, і стануть обов’язковими для забезпечення успішного реагування і відчуття безпеки в робочому просторі. Ми використовуємо міжгалузевий підхід, щоб об’єднати експертизу цифрової та фізичної безпеки», – зазначає експерт з безпеки Олег Левченко.

Моніторинг виконання безпекових планів організацій-учасниць відбуватиметься під час реалізації проєкту та після його завершення. У кожному плані є показники, які стосуються відвідуваності навчань, виконання певних заходів та ефективності розгортання цього плану. Навіть після завершення проєкту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» надаватиме консультаційну підтримку організаціям, для яких розроблялися ці плани.

«У рамках проєкту розроблено безпековий план нашої організації. Розробка такого документа дає змогу знайти раніше не виявлені небезпечні умови, які можуть погіршити перебіг надзвичайної ситуації, і вжити заходів для їх усунення. Процес планування допоможе виявити недоліки, наприклад, брак ресурсів (обладнання, навченого персоналу, матеріалів), які можна ліквідувати до настання надзвичайної ситуації. Висловлюємо щиру подяку за професійну допомогу в розробці такого важливого документа експертам з безпеки – Олегу Левченку та Іванові Маруняку», – розповіла представниця ГО «Платформа сталого розвитку «Перспектива» Юлія Попова.

Нагадаємо, що в межах проєкту «Подільська агенція регіонального розвитку» організувала цикл дводенних офлайн-тренінгів на тему «Аналіз ризиків та управління безпекою», до яких долучилися 106 осіб із організацій-учасниць проєкту. Крім того, було організовано онлайн-тренінги на тему критичного мислення та інформаційної безпеки, участь у яких взяли 150 осіб.

Також для підтримки та зміцнення спроможності місцевих ГО у сфері управління безпекою та цифрової безпеки «Подільська агенція регіонального розвитку» забезпечить 40 організацій, які беруть участь у проєкті, безпековим обладнанням (вогнегасники та жорсткі диски).

Матеріал підготовлено в рамках грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», який реалізовується громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження