«Безпека кожного українця – понад усе!»: Відновлення приміщення Солоницівської пожежної охорони

У кожній громаді рятувальники/-ці відіграють критичну роль у забезпеченні безпеки та допомозі в надзвичайних ситуаціях. І в Солоницівський громаді з 2021 року була створена місцева пожежна охорона, ...

Публікація 5_1
«Безпека кожного українця – понад усе!»: Відновлення приміщення Солоницівської пожежної охорони

У кожній громаді рятувальники/-ці відіграють критичну роль у забезпеченні безпеки та допомозі в надзвичайних ситуаціях. І в Солоницівський громаді з 2021 року була створена місцева пожежна охорона, яка складається з 11 відважних пожежників/-ць, працює невпинно, ліквідуючи пожежі та рятуючи життя мешканців/-ок громади.

Проте, довгий час приміщення, де знаходиться Солоницівська пожежна охорона, перебувало у критично незадовільному стані, що стало загрожувало здатності рятувальників/-ць ефективно реагувати на надзвичайні ситуації.

З огляду на це, Благодійна організація «БФ «Майбутнє будуємо разом», за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, запровадила ініціативу «Безпека кожного українця – понад усе!». Мета ініціативи полягала у покращенні умов роботи, оскільки відсутність належних умов для роботи та відпочинку створювало ризики не лише для пожежників/-ць, а й для всієї громади, яка покладалася на них у разі надзвичайних ситуацій.

Завдяки цьому проєкту було здійснено комплекс ремонтних робіт та облаштовано приміщення Солоницівської пожежної охорони на суму 1 312 684 грн.  В межах ініціативи були:

  1. Виконані ремонтні роботи приміщень місцевої пожежної охорони. Проведено заміну 10 дверей в кімнати на металопластикові, виконаний ремонт топочної,
    вбиральні та коридору до неї, душової, кухні, роздягальні та кімнати для проведення нарад і освітніх заходів.    
  2. Здійснено закупівлю побутової техніки для кухні: мультиварки, мікрохвильової печі, електропечі.
  3. Проведено закупівлю багатофукціонального пристрою, фліпчарту, інформаційних дошок. 
  4. Проведено закупівлю та встановлено в приміщеннях меблі (столи, стільці, шафи, кухонні меблі, диван)

Публікація 5_8Публікація 5_4

Публікація 5_5Публікація 5_6

Публікація 5_3

Не менш важливою частиною ініціативи стало проведення освітніх заходів із пожежної та протимінної безпеки для мешканців/-ок громади, особливо для дітей. Спеціалісти з Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області долучилися до цієї ініціативи та провели два інформаційно- просвітницькі заходи для груп по 15 дітей громади на тему «Правила поводження з вибухівкою. Протимінна безпека», «Дотримання правил протипожежної безпеки».

IMG_1181IMG_1184 

IMG_1188
Дякуючи спільним зусиллям БФ «Майбутнє будуємо разом», Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні та Уряду Данії, пожежна бригада в Солоницівській громаді тепер працює в комфортному та безпечному середовищі, готова швидко та ефективно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації. Ця ініціатива не лише підвищує безпеку у громаді, а й надає підтримку та захист тим, хто опиняється в небезпеці.

Ініціативу «Безпека кожного українця – понад усе!» впроваджує БО «БФ «Майбутнє будуємо разом» за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів