Безкоштовна психологічна допомога

До уваги внутрішньо переміщених осіб з Криму та Східних регіонів України. Вимушене переселення - це безумовно значний стрес. Не дарма в народі кажуть, що навіть два добровільних переїзди дорівнюють ...

Додано:
infobfukrdim

5671_159468494418047_3841656107316222102_n
Безкоштовна психологічна допомога

До уваги внутрішньо переміщених осіб з Криму та Східних регіонів України.

Вимушене переселення – це безумовно значний стрес. Не дарма в народі кажуть, що навіть два добровільних переїзди дорівнюють одній пожежі.

Щоб допомогти адаптуватися на новому місці, зменшити негативний вплив стрессу, досягти психологічної рівноваги та органічно вписатися в нове оточення, Благодійна Організація “Благодійний Фонд Український Дім” безкоштовно надає послуги психологів-практиків і професіоналів вищого рівня акредитації.


Олена Колос, директор «Благодійного Фонду Український Дім», звертається до кожного, хто мусив покинути свої домівки і відчуває потребу в психологічній підтримці, та зазначає: «У нас працюють кваліфіковані психологи, які зроблять усе можливе, щоб повернути Вас до нормального та повноцінного життя».


Звертайтеся до нашого фонду, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик,2, або за телефоном 066 766 99 31 – Заливна Лариса Миколаївна, яка є координатором переселенців зі сходу України та Криму.


Безкоштовна психологічна допомога надається в рамках реалізації ініціативи «Психологічні послуги для внутрішньо переміщених осіб з Криму та Східних регіонів України» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні»).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як військові дії впливають на захист прав людини?

Що зробив Меморіал у квітні: сторінка пам’яті Далі, дослідження практик меморіалізації, хвилина мовчання на івентах

Мистецькі майстерні проекту Creating Вridges

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)