Beetroot Academy запрошує переселенців та ветеранів АТО на безкоштовне навчання!

Вже цієї осені вимушені переселенці з Донбасу та Криму, а також ветерани АТО зможуть безкоштовно пройти будь-який курс Академії в одному з трьох міст України - у Києві, Полтаві та Одесі. Навчання ...

Додано:
Beetroot Academy

beetroot
Beetroot Academy запрошує переселенців та ветеранів АТО на безкоштовне навчання!

Вже цієї осені вимушені переселенці з Донбасу та Криму, а також ветерани АТО зможуть безкоштовно пройти будь-який курс Академії в одному з трьох міст України – у Києві, Полтаві та Одесі.

Навчання першої групи розпочинається вже 21-го вересня 2016 року. Реєстрація тут.

Серед запропонованих напрямів студенти зможуть обрати курс WordPress+WooCommerce, Web-design, Back-End або Front-End розробки. Ініціатива проходить за підтримки шведської компанії Beetroot та стосується ветеранів АТО та вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму. В цьому навчальному році Beetroot Academy планує надати до 60 безкоштовних місць.

Beetroot займає активну позицію, беручи участь у вирішенні найгостріших соціальних проблем в Україні. З метою долучитись до позитивних перетворень та надихаючись мотивацією до розвитку, Beetroot Academy запроваджує програму безкоштовної освіти у сфері IT“, – говорить Андреас Флодстром, керівник та співзасновник Beetroot.

“Ми завжди хотіли зробити ІТ ближче до тих людей, які цього потребують, і надати їм можливість побудувати гідну кар’єру”, — зауважує співзасновник Beetroot Густав Хенман.

У навчанні ми використовуємо проблемно-орієнтований підхід, — коментує ефективність курсів керівник Академії Денис Сергеєв, — впроваджено методику “перевернутого класу”, - на заняттях студенти працюють над практичними вправами, консультуючись у досвідчених викладачів-практиків, а теорія вивчається дома за відеоматеріалами. Успішні випускники отримають сертифікати”.

Beetroot Academy вже не вперше проводить подібні заходи. У 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) було проведено освітній курс з WordPress для вимушених переселенців з Донбасу та Криму. Навчання проведене у Полтаві та Одесі мало надзвичайно успішні результати — більш 60% випускників знайшли перспективну роботу у сфері IT.

Партнером Beetroot Academy став Центр зайнятості Вільньних людей (ЦЗВЛ). Це громадська організація, що покликана сприяти працевлаштуванню та соціальній реабілітації громадян України, які потребують допомоги. В рамках проекту «Воїну — гідна праця» ЦЗВЛ допомогає у навчанні та працевлаштуванні ветеранів АТО, а Програми навчання та розвитку для вимушених переселенців дають можливість адаптуватися в нових умовах.

Beetroot Academy — це шведська освітня програма, яка готує студентів до реальної кар’єри в IТ. Використовуючи інноваційні методики навчання, викладачі Beetroot Academy концентруються на закріпленні практичних навичок, необхідних для майбутньої роботи. Окрім самого навчання, Академія пропонує курс англійскої мови та карєрне консультування із досвідченими HR-менеджерами Beetroot.

 

#beetrootacademy #beetroot #beetrootfamily #csr #fpac #цзвл #ксо #beetit

#beetrootkyiv #makeborsch #beetrootodesa #beetrootpoltava #idp #veteran

 

Beetroot Академія — це соціальний проект. Ми допомогаємо людям розпочати кар’єру в IT і побудувати нове майбутнє для своїх родин. Але, як це зазвичай буває, не всі початківці можуть дозволити собі оплатити навчання. Більшою мірою в Україні це стосується вимушених переселенців зі Cходу та Криму, яким довелось покинути свої домівки та роботи. Роблячи благодійний внесок, ти приєднуєшься до Beetroot Академії у нашему прагненні полегчити життя тих, хто цього потребує. Ти можешь зробити внесок від імені великої корпорації, маленької компанії або від свого власного імені — будь-яка допомога суттєва.

Як допомогти:

a) Оплатити навчання всієї групи;

б) Оплатити навчання певних студентів (наприклад, вимушених переселенців, ветеранів АТО, і т.п.)

в) Оплатити частину вартості навчання;

г) Запропонувати нагороду найбільш старанним студентам.

Це лише приклади можливого співробітництва. Ми із радістю допоможемо тобі обрати варіант, найбільш прийнятний для тебе та для людей, яким ми допомогаємо.

 


Тематика публікації:                 

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку