Аудіо матеріали для вчителів, батьків та дітей були розроблені в рамках проєкту «#ВкраденаВесна»

Команда громадської організації «Офіс Регіонального Розвитку» з великою радістю ділиться підготовленими аудіо брошурами для батьків, вчителів та дітей в рамках проєкту «#ВкраденаВесна».Розроблені ...

Додано:
Alla Yurchenko

pexels-porapak-apichodilok-346731
Аудіо матеріали для вчителів, батьків та дітей були розроблені в рамках проєкту «#ВкраденаВесна»

Команда громадської організації «Офіс Регіонального Розвитку» з великою радістю ділиться підготовленими аудіо брошурами для батьків, вчителів та дітей в рамках проєкту «#ВкраденаВесна».

Розроблені матеріали включають практичні поради та методологічні підходи у питаннях створення психологічно здорового середовища дітей, які постраждали внаслідок збройної агресії в Україні. 

Війна – це стрес, від якого залишаються психологічні травми у багатьох людей. Наскільки великі, залежить від багатьох обставин, у тому числі від внутрішнього потенціалу людини. Проте, дітки це найбільш вразлива категорії, яка є найбільш вразливою та незахищеною, як фізично, так і психологічно. І як показує практика, окрім небезпеки дістати ураження від розірваних снарядів і куль, діти зазнають психологічного травмування, залякування, примусового вивезення тощо. 

Лише з 2017 року, близько 70 тисяч дітей отримали статус таких, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, 90 з них мають такий статус через тілесні травми.  

 Всі матеріали  знаходяться  у відкритому доступі: 

Наша команда щиро вірить, що проєкт #ВкраденаВесна дозволить сформувати безпечне середовище, навчить долати емоційні гойдалки як в учбовому процесі, так і у спілкуванні з однолітками дітей,  які у свої дитячі роки вже прожили доросле життя. 

Найдетальнішу і найактуальнішу інформацію щодо проєкту завжди можна буде знайти на нашій офіційні сторінці у соцмережі. 

Усі проектні дописи та публікації можна буде з легкістю знайти, оскільки вони маркуватимуться та супроводжуватимуться наступним хеш-тегом: #ВкраденаВесна 

Відгуки, пропозиції щодо співпраці, а також, будь-які інші питання щодо проекту спрямовуйте нам на електронну пошту: [email protected] або тел.: +38 (097) 787 15 60; +38 (050) 290 58 57;

Цей проєкт відбувається за підтримки програми “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Архітектура з турботою: житловий комплекс, який за підтримки ЄС збудують для ВПО в Житомирі, матиме надсучасне укриття

Триває набір до Молодіжного клубу ANTS

Запрошення стати учасником Мережі партнерів ANTS

Незламність пришвидшує перемогу: в Тернополі відбувся всеукраїнський форум громадянського суспільства

«Безпека кожного українця – понад усе!»: Відновлення приміщення Солоницівської пожежної охорони

Як військові дії впливають на захист прав людини?